Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 600 kalóriával és félóra...

Napi 600 kalóriával és félóra kocogással mennyit tudok fogyni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Nagyon egészségesen eszem, sok gyümölcs és zöldség. Húst nem eszem, nem szeretem, de próbálom pótolni gombával, babokkal. 170 cm vagyok és 63 kg. Nos?

2013. jan. 30. 20:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
600 kalóriával fogytam 3 hónap alatt 23 kg-ot úgy, hogy semmit nem mozogtam közben, nem ettem gyümölcsöt csak napi 10 dkg-ot, csak csirkemellet, selyemsonkát, savanyú káposztát, virslit, sovány sonkát és sok zöldséget. A babot Én nem enném a helyedben....:)
2013. jan. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amúgy babot maximum egy héten egyszer eszem, ha van itthon, és csak nagyon keveset, mert puffaszt. :) Hú, ez nagyon jó eredmény! Én 13 kg-t szeretnék leadni :) Nyárig remélem sikerül!
2013. jan. 30. 20:31
 3/12 Mirk ***** válasza:
100%

Napi 600 kalóriával és hús nélkül zsírból egy cseppet sem fogsz leadni, de izmot sokat.

Egyél inkább 1500at, és ha húst nem is legalább tojást, sajtot, más fehérjeforrásokat. De nem hiszem el, hogy egy fajta húst sem szeretsz.

2013. jan. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hús helyett mit ehetnék? Vagy egyek húst heti egyszer? Nem tudom mihez kezdjek ezzel.
2013. jan. 30. 20:32
 5/12 A kérdező kommentje:
Szeretem a húst, de volt egy koplalós időszakom és akkor nagyon leszoktam a húsról. Nem írnátok nekem egy mintaétrendet, hogy kb mennyit egyek egy nap? És miből mennyit. Szeretnék egészségesen fogyni.
2013. jan. 30. 20:33
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
en vilag eletembesotmost is utalom a halat es a tojast megis eszem mind2ta feherje miatt... aldozatokat kell hozni es vegul hozzaszoktam az izehez...
2013. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mert ugye azert elunk egy olyan vilagban ahol szinte mindenki elhizott mert nem szeretem ezt se meg azt se viszont imadom a csokit meg a csokit meg az edessegeket a sutikeket szoval inkabb benyomok egy briost mint hogy magamba tomjek egy tonhalkonzervet..
2013. jan. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Édességet egyáltalán nem eszem :) De köszi.
2013. jan. 30. 20:54
 9/12 Mirk ***** válasza:
66%

Inkább az a baj, hogy a tonhalkonzerv 1000 Ft, a briós meg 100 :)

Hidd el én olyan szívesen élnék halon, csirkemellen, karajon, csak az a baj, hogy egy vacsorányi karaj árából egy hétig eszek tésztát. Szó sincs itt arról, hogy ki mit szeret.

Mióta képes vagyok boltba járni, azóta szemezek a Riomare zöldséges tonhalkonzervvel, de még soha életemben nem ettem, mert annyiba kerül egy tenyérnyi adag mint 4 kiló kenyér.

2013. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, ez is közrejátszik. Általában gyümölcsöt, tejterméket és zöldségeket eszem plusz teljeskiörlésű kenyeret, ami nagyon finom, csak drága...:) Most méretkeztem meg és már fogytam egy és fél kilót 3 nap alatt kb.

Köszi a válaszokat!

2013. jan. 30. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!