Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezzel az etrenddel fogyhatok?

Ezzel az etrenddel fogyhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkasa 5dkg zabpehelybol es egy almabol

Tizorai: egy alma

Ebed: olaj nelkul sutott csirke egyik nap salataval (fel csomag eisberg sali natutjoghurttal es ontet-fuszerkeverekkel), masik nap zoldsegkeverekkel.

Vacsora 7dkg sovany turo


Vagy hagyjam ki a tizorait es vacsorat? Tudom h nem egeszseges de gyorsabb :S

18F olyan 20 kgt fogynek, mennyi ido alatt megy ezzel a kajaval igazabol mozgas nelkul?


2013. febr. 11. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan 80kg vagyok 180 cm
2013. febr. 11. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Én egy hónap alatt 12kg-t adtam le, úgy hogy napi 1 zsomlet ettem, és fél órát tornáztam (plusz speciális anticellu)...


Az öntet fűszerkeverék joghurttal tönkre is teszi a salátát, zabpehely 5dkg iszonyú sok, csak kalória. Vacsora ok.

20kgt a nemevős módszerrel nem fogsz tudni szépen leadni (lógó bőr stb)...

2013. febr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem kevés a kalória,fehérje..sport lesz?
2013. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Öntet helyett a salátára olivaolajat tegyél és kevés citromlét. Ne akarj gyorsan fogyni, inkább tartósan.
2013. febr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Awful11 ***** válasza:
A fogyáshoz szálkásító étrend és aerob edzés kell. Ez az "étrend egy sz*r amit most csinálsz, nagyon kevés benne a fehérje, és így szépen leadod majd az izmaidat.60 kg akarsz lenni?? Inkább adjál le 10 kilót és utána mehetne egy kis tömegelés, nem ártana.
2013. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Awful11 ***** válasza:

Ez még lemaradt:

Heti 0,5-1 kg fogyás a normális, ha annál több akkor nem zsírból hanem izomból fogsz fogyni.


Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm ch. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojás. Szénhidrát: zöldség, rizs, zab teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta. 3 óránként kajáljál, napi 6-7 étkezésnek kéne lenni. Igyál min. 2 liter vizet. Ne egyél sok szénhidrátot, hanyagold a cukros kajákat, gyorskajákat, péksütiket és a tejet. Kell még aerob edzés is, tehát végezz napi min. 1 órás testmozgást, ami lehetőleg futás,lépcsőzés, biciklizés vagy ugrálókötelezés legyen.

Itt találsz minta étrendeket is: [link]

2013. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kaarooliinaa válasza:

a fogyáshoz nem elég csak az étrend!!! mozgás és személyre szabott étrend ill. edzéstervvel már lehet a -20 kg kb 6 hónap alatt

de ha csak étrendet változtatsz hosszútávon már nem fog annyira működni lehet hogy az elején fogysz de megszokja a szervezeted és annyi ezzel az étrenddel kb 1 év mire lefogysz

2013. febr. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!