Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Nagyon sokat ettem? Hízni fogok?

Nagyon sokat ettem? Hízni fogok?

Figyelt kérdés

összesítve:

2 db banán

4 kanál majonézes kukorica

fél szelet panirozott tengeri hal

kb170 gramm aszalt datolya

4.5 db málnás piskótatallér

kb 250 ml pepsi

Tudom hogy szar kaják fogyókúra szempontjából..

ma még megyünj mamához szülinapozni, lesz egy csomó süti, de próbálom tartani magam :(:(


2013. márc. 17. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, holnap reggelre nagyon elhízott leszel, lehet a tűzoltóknak kell majd téged kiszedni a lakásból, mert 1 nap alatt már nagyon sokan elhíztak.
2013. márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy mindenkinek van ilyen napja mikor nem ér ráá, ünnepel valamit, vagy ilyesmi és akkor össze vissza eszik.

De 1 naptól még senki sem hízott kilókat..

2013. márc. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sokat nem csak xart, de ezt te is tudod. Szinte csak CH. Hízni nem fogsz ennyitől még max. pár dekát, de ilyeneket ne egyél. (kukorica, panírozott cucc, piskóta tallér, pepsi...)
2013. márc. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Gondolom még fiatal lehetsz ("ma még megyünj mamához szülinapozni")

Szerintem ne törődj azzal, hogy mennyit eszel. Inkább az étel minőségével foglalkozz. Pl én sosem iszom kólát, csak vizet vagy valami jóféle gyümölcslevet. Egészségesen táplálkozok és kerülöm a "műkajákat". Teljesen egészséges vagyok.

17 éves vagyok és 93 kg, de mégsincs semmi bajom, mert odafigyelek arra mit eszek.

Arra meg nem kell odafigyelni, hogy hány kg vagy, mert a szervezeted szabályozza helyetted, akár akarod akár nem. Szóval, ha fogyókúrázol lelassul a szervezeted, ami káros a szervekre nézve, és ha bármikor többet eszel, rengeteget elraktároz, mert azt hiszi, hogy éhezel és alig van kajád. Ha normálisan eszel, úgy ahogy azt érzed(akkor eszel amikor éhes vagy) akkor beáll egy átlag testsúly.

2013. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja és lány vagyok :D (ez lemaradt)
2013. márc. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Neked 93kg az átlag testsúlyod?
2013. júl. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!