Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Étteremben összeállított és...

Étteremben összeállított és készített 1200 kalóriás napi étrend, fogyhatok tőle? És milyen tempóban várható az eredmény? 17/L

Figyelt kérdés

Egy nagyon jó belvárosi étteremből kezdtem el rendelni napi menüt, mely elviekben 1200 kcal tartalmaz és napi 5x étkezést biztosít. Nagyon furcsának tartom hogy egy elvileg fogyókúrás napi étrend miért tartalmaz napi szinten krumplit, tésztát, rizst..stb. Bizalmatlan vagyok egy picit hogy hiába 1200 kcal az egész de nekem nem tűnik biztatónak bááár a "franc" se tudja már..:( :D


>Példa egy napi menüre:

Reggeli: 2 db toast kenyér+ 1 kocka mackósajt+ 1 koktél paradicsom

Tízórai: gyümölcsjoghurt vagy gyümölcs(alma,narancs,eper)

Ebéd: fejtett babfőzelék másfél főt tojással vagy spagetti tészta hagymás lecsós szószban 3 db mini virslivel

Uzsonna: gyümölcsjoghurt vagy gyümölcs(alma,narancs,eper)

Vacsora: krumplipüré 1 kis tenyérnyi sült marhahússal vagy rizses hús 1 koktél paradicsommal


Az adagok nem nagyok!

Átverés vagy várhatok tőle fogyást!


ui.: mást nem eszek ezek mellett, a vacsorát próbálom fél 7ig megenni


2013. ápr. 4. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez így elég ratyi diéta valaki majd kifejti miért.
2013. ápr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez így érdekes. Szerintem felejtős a dolog.
2013. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Még ha barna rizs lenne meg durum liszt, de tök rosszak az arányok. Kevés zöldség, sok szénhidrát és a fehérje sem elég.
2013. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még egyszer előző vagyok. Durum tésztát akartam írni nem durum lisztet.
2013. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez minden csak nem fogyókúrás, egészséges étrend!
2013. ápr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!