Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1200kalória mellett...

Napi 1200kalória mellett hetek óta nem fogyok?

Figyelt kérdés
Reggeli:4puffasztott rizs joghurttal,tízórai:1alma,ebéd például sovanyhús vitaminsalátával,uzsonna:1narancs,vacsora például 2virsli,2paradicsommal és zöldhagymával.Mit csinalok rosszul ????

2013. máj. 14. 07:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Este egy óra bicikli és minden rendben. Mondjuk nem írtad, hogy hány éves vagy F/L? Igaz 1200kcal se így-se úgy nem túl sok.
2013. máj. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nincs 1200 kalória. Puffasztott rizs minek kell? Helyette tojás kell. Uzsonnára ne egyél gyümölcsöt.
2013. máj. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
29éves -170cm/67kg L
2013. máj. 14. 07:46
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

1. tornazni KELL

2. szerintem sincs ez 1200 kcal


en is napi 1200 kcal-al fogytam 72rol 58ra, en volt hogy ettem csokit is meg hamburgert is xD de tornaztam, meg ha stagnalt a sulyom akkor megprobaltam valami olyat amit eddig nem csinaltam, pl noveltem a kcalt 1500ra par napig, vagy a fent emlitett hamburgert ettem hogy meglepjem a szervezetem es mukodott.

2013. máj. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

Tegyük fel ezekéccá'.


AKKOR nem jó a koncepció. Vajon miért írom le újra és újra és újra (kész, autista vagyok, biztos ez az igazság)

HOGY NEM LEHET MINDEN MOCSKOT MEGENNI, még ha keveset is eszel. Mert a tested nem a kalóriákat fogja számolni, hanem az étel lesz hatással rá. Persze, valahol számít a mennyiség is.. de nem annyira, hogy ezt vegyük alapul.


REGGLI rizs joghurt? Ezért nem fogysz. Mert hulladékot eszel. Tejtermék.. és fogyni akarsz. Hízhatnál is ezzel, csak nagyon keveset eszel. Lehet ám közben zsírosodik a tested szép lassan ilyen koszton.


Az ebéded jó, hasonlót keress a többi étkezésedhez is!

Egyél TÖBB zöldséget, TÖBB zsírt és ha eszel akkor igazi húst, ha nem is sokat mert drága. Sok káposzta, cékla (ha van még a piacon) paszternák, zeller, hagyma, tök.. amit éppen olcsó. Kis hússal, szívvel (ami olcsó:) és zsiradékkal, hogy legyen energiád. Így lisztek, tejtermékek, cukor nélkül egyenletes lesz a vércukorszinted, menni fog a fogyás. De ehhez enni kell, és ráadásul normális ételeket.

2013. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
És emellett mennyit iszol és mennyit mozogsz?
2013. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2-3liter vizet,asványvizet iszok,viszont tornázni nincs kedvem:(
2013. máj. 14. 10:59
 8/14 anonim ***** válasza:
27%

Rosszul is eszel, keveset is, nem is 'tornázol'.


Mesélj róla mit is szeretnél elérni?

[link]

2013. máj. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A kisujjadból szoptad ezt az "étrendet"?

Minden étkezéshez kell fehérje, szénhidrát és zsír is. Étkezésenként különböző mennyiségben.

Diétába a gyümölcs nem fér bele. Egészséges életmódba igen, diétába NEM.

De a helyes diéta csak fél siker, edzés nélkül plöttyedt leszel.

2013. máj. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%
Hogy mit csinalsz rosszul???? Mindent!!!:D
2013. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!