Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ösztönzésül! Van itt olyan,...

Ösztönzésül! Van itt olyan, aki már képes volt megszabadulni 40 kiló súlyfeleslegtől? Ismertek esetleg ilyet? (zöld kéz megy mindenkinek)

Figyelt kérdés

Nekem ennyit kellene de olyan lehetetlennek tűnik.

Mindenkit kérek, hogy őszintén mondja el a véleményét és ha van, akkor a tapasztalatait!

Tehát még egyszer: 40 kilós fogyás szerintetek lehetséges? Aki képet tud linkelni, annak nagyon örülnék. :)

23L


2013. máj. 16. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez közel sem lehetetlen.


Nézd meg őt:

[link]


Könyvet is írt, hogy ő hogyan csinálta. Még a bőre is feszes maradt.

2013. máj. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Én 30at fogytam, kb 4 hónap alatt lehetséges, csak mozogni kell, az hozzá tartozik, csak kajával baromi nehéz, elmész rendszeresen mozogni, és egy kicsit figyelsz a kaja minőségére, már jó vagy.
2013. máj. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is harminc kilót fogytam, de még vár rám legalább 20 kiló ledolgozása. Azt mondom, hogy lehetséges! YouTube-on például rengeteg motivációs videót találhatsz, ahol megosztják az emberek másokkal a tapasztalataikat, képekkel alátámasztva. Kitartás és türelem kell. Rengeteg.
2013. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok, köszönöm a válaszokat!


Ilyen nagy fogyás után a bőrötök milyen állapotban maradt utána?

2013. máj. 16. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Aktív edzés volt mellette, így rugalmas maradt és nem lógott sehol, ennyit még tud követni a bőr is.
2013. máj. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is sikerült 42kgtol szabadultam meg amit közel egy éve tartok is néha lefele megy nem h vissza hízzam pedig nem vagyok egy szerencsés alkat sosem voltam sovány de sikerült! Akarat kitartás :)
2013. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szeszi88 válasza:

35 kg. Én a lassabb fogyás híve vagyok, másfél év alatt dolgoztam le a felesleget. Mivel nem voltam mozgáshoz szokva, így nem vághattam bele rögtön a javába, az ízületeimet védenem kellett. Most már aktívan sportolok, de ehhez idő kellett, tehát nálam az étkezések gyökeres megváltoztatása hozta el az első 15 kg sikerét. Mivel időben lassabban zajlott a folyamat, így a bőröm alkalmazkodott, és a jelenlegi mozgás korrigálja a "hibákat". :)

Abszolút lehetséges. Szilárd elhatározás kell hozzá, önmagad által megalkotott, hosszan betartható szabályokkal. Nem a fogyókúra, hanem az életmódváltás a cél.

2014. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!