Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1 hét túlevés után mikor áll...

1 hét túlevés után mikor áll vissza a súlyom normálisra?

Figyelt kérdés
16 éves, 157 cm 43 kg-os lány "voltam". Azért voltam mert a sikeres diétám után egy hétig többet ettem a kelleténél. Szval magában visszahíztam tuti 1 kg-ot, és amellett úgy nézek ki, mint egy terhes ló :S Körülbelül mennyi idő, mire leapad a hasam és visszaáll a súlyom normálisra? Úgy normálisra, hogy nem mutat a mérleg 2-3 kg-al többet a zabálás miatt. Utána persze megint visszahozom azt az 1 kg-ot gyümölcsnapokkal meg mozgással, de jó lenne tudnom hogy mennyi idő, mert így még magamra nézni is rossz :S (nem is beszélve a depiről a +1kg miatt, de az mellékes, mert tudom, hogy azt úgyis lefogom adni, és remélem, hogy 7000 plusz kcal-nál nem ettem többet :/) A válaszokat előre is köszönöm : )

2013. máj. 20. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát akkor most hány kiló vagy?
2013. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azóta nem álltam mérlegre, mert biztos 47-48 kg-ot mutatna a mérleg a kajatöbblet miatt és csak rosszul lennék. de kalóriaszámlálás által 1 kilót biztos híztam(vagy másfelet) szval 44 vagy 44,5.
2013. máj. 20. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Mérd csak meg magad!
2013. máj. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
48..:/ komolyan, ilyenkor csak az vígasztal, h tudom már egy ideje, h ilyenkor tényleg ez nem az eredeti súlyunk.
2013. máj. 20. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Eszel te normális mennyiségű kaját általában?

Ne haragudj,nem bántani akarlak,de ugye tudod,hogy nem teljesen normális dolog 1-2 kiló miatt így aggódni?

A 48 kg neked normális lenne kb, de a 43 nagyon kevés!

Ha nem vagy elégedett az alakoddal, inkább sportolj többet, a testsúlyod ne igazán fog csökkenni,de az alakod változik majd, jó irányba.

Nem szabad ennyire lefogyni!

2013. máj. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából így is majdnem minden nap 2 órát futottam eddig. Átlag napokon 1 órát. És igazából 43 kg-on akartam elkezdeni naponta 1 vagy fél órát tornászni, kicsit kevesebb kcal bevitellel és egészséges ételekkel, sok fehérjével. Has, far és combizomra. Szval tervben van a komoly alakformálás. És ezért akarom elérni a kívánt testsúlyt, h akkor már tudjak enni normálisan, pont annyit amennyit kell. Amúgy..nagyon gáz a testalkatom, szval 17-es BMI-vel sem lennék valami nagyon sovány.
2013. máj. 21. 00:14
 7/8 anonim ***** válasza:

De ugye tudod,hogy nem mindig a súly a mérvadó!

Én pl 170 körül vagyok és ált olyan 63-65 között van a súlyom. Na most,ha csak ennyit tud rólam valaki,hiheti azt,hogy van egy kis felesleg itt-ott..vagy,hogy nem vagyok ugyan túlsúlyos,de inkább olyan puhányka,stb...

Viszont,ha hozzáteszem azt,hogy közel 9 éve aktívan sportolok, egyből átrajzolódik az az elképzelt alkat a fejekben..

Nekem ez csak izom!

(még a bordáimat is meglehet számolni, a csípőcsontom kirajzolódik,stb... :D )


Ne a testsúlyod figyeld,nem az a lényeg.

2013. máj. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, tudom tudom : ) Az alakomat is figyelem, sőt inkább azt, a súlyomat csak hetente. Mindig a hasamat nézem, hogy mennyit megy le, meg ugye az egész alakomat. Azt is tudom, hogy ha erősítő edzéseket csinálok és úgy izmosítok, akkor azért nehezebb leszek. A másik meg..az eddigi fogyásom alapján határoztam el a 43-42 kilót, mert addigra már tényleg szép vékony lehetnék, és az idő alatt és utána is rádolgoznék a hasamra, hogy lapos legyen.
2013. máj. 21. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!