Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Szerintetek felesleges aggódnom?

Szerintetek felesleges aggódnom?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet: 10 napja edzek folyamatosan napi 50-60 perceket. A kg-ok nem akarnak eltűnni rólam, de a csípőmből lement 4 cm, fenekemből is 2 cm. Tudom, hogy az izom nehezebb, de kcal számolós étrendet követek (szénhidrát, fehérje és zsír a megfelelő mennyiségben szerepel az étrendemben) de attól kéne lemenni-e 1-2 kg-nak nem?

2013. jún. 10. 15:56
 1/5 anonim válasza:
10 nap alatt nem lehet megváltani a világot,így szerintem ne aggódj , főleg ha a fenekedből meg a csípődből is ment le.Én is kb.1hónap volt mikor először mérlegen is láttam az eredményt, mondjuk én nem naponta edzettem.
2013. jún. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Amúgy megtudhatnám hogy, mit tornászol annyit?:D Én is kipróbálnám^^
2013. jún. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi és mi az a megfelelő mennyiségű szénhidrát?
2013. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

roksy4 Rubint Réka online alakreform edzéseit szoktam csinálni :) Youtube-on fent van vagy 30 rész, meg elvileg kedden van élőben ustream-en :)

Kedves utolsó: 1-2 szelet rozsos kenyeret, mellette azokat a szénhidrátokat melyek a főtt ételekben megtalálhatóak (értsd főzelék, rizs stb.) :)

2013. jún. 10. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Konkrétan nincs értelme kenyérrel, rizzsel keményítőt enni, mert gyorsan felszívódó szénhidrát.

A zöldségek szénhidrát tartalma jellemzően rostok.


Nos én ezt tudom ajánlani, sok sikert kívánok.

2013. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!