Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Energizálónak milyen hatásai...

Energizálónak milyen hatásai vannak? Fehérjéből milyet válasszak?

Figyelt kérdés

18/lány vagyok, és 10 kilót szeretnék fogyni. Diétázom, minden nap edzek, de sokszor nincs erőm edzeni..

azt olvastam hogy ettől sok energiám lenne: [link]


De ettől nem "durranok" be ugye? mert én csak arra használnám hogy tovább bírjam az edzést.


Másik kérdésem, milyen fehérjét vegyek, amiben kevés a Ch, kalória, és jó árban van?

EZek közül pl?


[link]



[link]


[link]



2013. júl. 21. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Energizáló helyett szerintem megfelelő időt kéne hagyni a regenerációra, eleget aludni, és a mozgásodnak megfelelően elég szénhidrátot és zsírt bevinni.


Fehérjéből ilyen kicsi kiszerelésben minden bazidrága, a komplexebb cuccok amikben zsírégető, vitaminok, enzimek meg kitudja mi van ,pedig arányaiban még drágábbak.

Nem értem miért jó az embereknek kétszeres áron megvenni pár adag ehérjét. Az előbb is egy kérdésben azt javasoltam, dobjanak össze egy barátnőjével ketten nagy kiszerelésre (például whey pro-ból) és felezzék meg, sokkal olcsóbb lesz.

2013. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
oké, de rajtam kívül senki nem akar fehérjét venni, nekem meg nincs 20ezrem fehérjére.
2013. júl. 21. 21:32
 3/10 anonim ***** válasza:

ooké. akkor sem a legkiseb kiszerelést venném mert nagy a különbség árban. de amugy a te pénzed.


edzés után whey pro a legjobb, de ha esti étkezést akarsz vele kiváltani akkor inkább warrior muscle izé. a restyle-ban elég kevés fehérje van és csomó más dolog

2013. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

és ez?

[link]

2013. júl. 21. 21:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha súlyzós edzést vagy más erőnléti edzést végzel, akkor edzés után sok tápanyagot tudnak felvenni az izmok. Ilyenkor a tiszta tejsavó hasznosul a legjobban magyarul a whey pro.


A warriorban meg a mix pro -ban kevert, mindenféle felszívódású fehérjék vannak, ezért ezek jobban megfelelnek egy étkezés kiváltásához.

A warrior jobb minőségű mint a mix pro, de szerintem nem kicsit drágább.


Nehéz okosnak lenni, jól ki vannak ezek egyensúlyozva árban meg mindenhogy. Itt van még egy lehetőség ami szerintem minőségben a warriorhoz áll közelebb de árban a mix prohoz:

[link]


én ilyet vettem, nagyon krémes íze van, elsőre finom volt mostmár kicsit unom. de ebbe meg több a szénhidrát. a whey pro viszont tuti hogy finom. a másik hármat még nem kóstoltam.

tök mindegy amúgy, próbálj ki valamit, ha nem jön be majd legközelebb mást próbálsz ki. mindegyik iható és mindből hasznosul a fehérje. whey el is lehet főzőcskézni, sütit fagyit ,kókuszgolyót, meg szerintem a többivel is. csak a restyle a legkevésbé szimpatikus nekem.

esetleg vegyél pár termékmintát egy ezresből hogy megtudd milyen az ízük.

2013. júl. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Döntöttem! Mivel én étkezést akarok vele kiváltani, és a fehérjeporom fő lényege az hogy kevés kalóriát egyek, és finom is, ezért a warriort választom, és hogy legyen energiám edzés előtt ezért a pow3rd-t megveszem hozzá..

remélem jól döntöttem:)

2013. júl. 21. 22:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg az étrended rendben van, ugyanis az a kulcsa mindennek. Erről nem írtál semmit, így feltételezem, hogy igen. Ha már étrend kiegészítőket szeretnél vásárolni, akkor szerintem érdemes egy fontossági sorrendet felállítani. Az első helyen legyen egy vitaminkészítmény, ez ugyanis elengedhetetlen. Pl: a multi pro plus tökéletes választás lenne. A második helyen legyen a fehérje, ebből én egy gyors felszívódásút ajánlok pl: whey protein professional-t, ezt így fogyaszthatod reggel első étkezéshez és edzés után is. Minél nagyobb kiszerelésben vásárolsz, annál jobban jössz ki vele. A 2,35 kg-os elég egy hónapra. Ha netán pedig szedsz már valamilyen vitaminkészítményt és van rá kereted, akkor a powerd helyett egy aminosav készítményt vegyél! pl: bcaa xpress-t. Ennek sokkal nagyobb hasznát vennéd a diétád során. A pow3rdet én kiiktatnám a helyedbe, teljesen felesleges és kiváltanám a felsoroltak egyikére.
2013. júl. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Étrendem rendben van, sok sok fehérje és zöldség, kevés gyümölcs, semmi cukor,liszt,kenyér stb.

Ha már több tízezret kiadok olyan dolgokra amiben alig van ch, és tele van fehérjével, akkor nem fogok mellette fehér kenyeret enni:D

2013. júl. 21. 23:34
 9/10 A kérdező kommentje:
vitaminokat minden nap szedek:)
2013. júl. 21. 23:34
 10/10 anonim ***** válasza:
(Van élet a scitecen túl is. Én nemrég olcsóbban vettem 5 kiló fehérjét, mint amennyiért a scitecnél 2,27-est kapni. Igaz, az "csak" ízesítetlen natúr koncentrátum, de nekem bőven jó az is. Persze van még rengeteg termék, mindig valami akció vagy ajándék. Myprotein, nézd meg.)
2013. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!