Ma sokat ettem?

Figyelt kérdés

5db puffasztott búza 2 db ceretem puffasztott rizs

1 görögsaláta (feta nélkül kevés oliváva [strandon így kértem])

1 zöldalma (200gram)

kb hány kalória lehetett? ugye nem több 700-tól? sjnos a salátát nem tudom.. de az olivát már sajnálom hogy rátették..



2013. aug. 6. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Úristen !... igy nem lesz fogyás ,csak hizás
2013. aug. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hogyérted?o:
2013. aug. 6. 20:38
 3/9 anonim válasza:
nem értem miért kell éheztetni magad kicsit edzeni kéne valamit ennyi a titka.
2013. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

ma megettél egy anorexiás ember adagját

Gratulálok!

2013. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ahaaa. Sokaaat. :O

Mégis hány kalóriát viszel be egy nap??

2013. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Sokat? Nem is ettél... Csak pár alacsony kalóriás falatot. Fehérjét gyakorlatilag nem is, valószínűleg még a zsír is kevés... Felfogod, mit teszel a testeddel (már ha ez rutin nálad és nem 1-2 nap, de azt nem hiszem :() ?!
2013. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
de nem tudom hogy kell "normálisan" enni.. sportolásra alig van lehetőségem konditerem nincs a közelben 4 kilós súlyzóm van azzal szoktam néha"szórakozni" + biciklizni szoktam 20-30kilómétert hetente 1x-2x ha tehetem és pl ma is voltam úszni.. futni sajnos nem bírok (sosem bírtam) és fogalmam sincs hogy miket kéne ennem.. tojás+zöldség+gyümölcs tudom.. de ezek már unalmasak és nem tudom milyen fogyókúrás főttkaját tudnék elkészíteni
2013. aug. 6. 21:27
 8/9 anonim ***** válasza:
mondjuk ehetsz húst is?! csirkemell, hal
2013. aug. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem unalmasak... Ha mégis, akkor variálj, rengeteg étel van, sosem tudnád megfőzni a töredéküket sem. A hozzávalók egy részét helyettesíteni is lehet mással.

Én ugyan a tükörtojást sem unnám meg sose, legalábbis a szomszédtól vett házi tojásból, ugyanúgy, ahogy a zöldségeket sem, még meg sem kell főznöm őket ahhoz, hogy érdekesek legyenek egy életre. De azért kellemes a változatosság, én is keresek és fejlesztek új recepteket.

Ma zellerfasírtot sütök, zöldség, tojás, fűszerek s ez alkalommal kendermagliszt van benne, ilyenről régen fogalmam sem volt :) Ez csak példa, Te nyilván nem sütsz zsírban dolgokat. Zsírszegényen nekem maradna a nyers zöldség-gyümölcs, főtt ételt nem tudok úgy, de még egy salátát is nehezen. De vannak olyanok is, minden bizonnyal, már a fűszerezés is rengeteget tud jelenteni... De zöldség is annyiféle van...

2013. aug. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!