Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 14 éves lánynak egy nap...

14 éves lánynak egy nap mennyi kalóriát kell fogyasztania?

Figyelt kérdés

14éves vagyok 160cm magas,és 50kg.. Ne vagyok túlsúlyos, de szeretnék fogyni kb. 5-6 kg-ot.. Ezért szeretném megtudni h. mennyi kalóriát fogyaszthatok maximum egy nap alatt és tippeket is elfogadok . ja és az igaz h az ember a melléböl fogy elöször?!Negatív válaszok,kioktatás nem kell!!!

Köszönöm !


2013. aug. 26. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Szálkásitó étrend és aerob edzés.


body.builder.hu

2013. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kalóriabázisozz,mert Qrvára nem mindegy,hogy miből viszed be a kalóriát. Nem a kalória a lényeg.
2013. aug. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
o23r, neked ugye fogalmad sincs arról, hogy működik a kalóriabázis? Nem csak az elfogyasztott kalóriákat, de a makrotápanyagokat is számolja, amely mindkettő alapja a te kis kedvenc szálkásító étrendednek. Ha 3 tábla csokiból viszed be a napi kalóriaigényt, akkor jelzi, hogy az nagyon nem jó, mennyivel lépted túl a szénhidrát keretedet és mennyit kellett volna még fehérjéből és zsírból enni. Szóval, miért is szar a kaloriabazis.hu?
2013. aug. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, búcsúzz el a melledtől és attól is, hogy esetleg tovább fejlődj!

Teljesen normál súlyod van.

Sportolj, ha nem tetszik, de fogynod nem ajánlatos.


Egyébként meg:

[link]

2013. aug. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van ugye,a cél beállitása funkció, na ott pl a kalóriakeretről ir meg minden, de én nem olvastam még ott,hogy irna a makrotápanyagok arányának a lényegéről. Mindenhol csak a kalóriakeret.

Lehet,hogy ha regisztrálsz,akkor más,nem tudom,mert én nem regisztráltam. Lehet hogy akkor "többet mutat",de akkor is tök felesleges.

Semmi értelmét nem látok annak az oldalnak.

Megirod magadnak az étrendet,vagy leszedsz egyet a millió közül az internetről, aztán az alapján kajálsz. Ennyi. Nem kell ide hiperszuper oldal.

Az ilyesmi csak felesleges vesződés.

2013. aug. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Beteg vagy
2013. aug. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szergej55 ***** válasza:
Így van, ne a kalória legyen az elsődleges mérce, mert csalóka lehet. A makrotápanyagok mennyiségét kell figyelni: szénhidrát naponta: 2g/testsúlykilogramm, fehérje naponta: 1,5-2g/tskg. Szénhidrátforrás: teljes kiőrlésű gabona, hüvelyesek, zöldségek, basmati vagy barna rizs, fehérjeforrás: sovány húsok (csirke, marha, pulyka, hal), sovány túró, tojásfehérje (a sárgája nem jó diétában, mert telített zsírt tartalmaz). 5-6 étkezés kell, a napi szénhidrát nagy részét az első 2-3-ban vidd be, utána zöldség és hús menjen leginkább, este, lefekvés eéőtt 2 órával mondjuk lehet sovány túró éjszakai fehérje utánpótlásnak. Ha ezt betartod, lesz eredmény.
2013. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!