Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Elrontottam a napom?

Elrontottam a napom?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele hogy ez így rossz, de így sikerült ma.. ilyen étrendtől már hízhatok is akár? vagy a mai nap már úgyis rossz szóval lényegtelen ma már mit eszek?

85 gramm csirkemell

100 gramm csirkemell sonka

125 grammos danone könnyű és finom barackos joghurt

250 grammos Cereals epres joghurt

1 főtt tojás

1 kevés savanyú káposzta

200 gramm őszibarack

350-400 gramm körte

kevés májkrém, kb két nagy evőkanál(és minőségi)


2013. szept. 5. 17:57
 1/5 anonim válasza:

Ez szerintem elég kevés. Mondjuk a joghurtban lehet, hogy elég sok a cukor, de azt leszámítva nem ettél rossz dolgokat. Valami összetett szénhidrát mehetett volna (vagy még mehet).

Ja és 1 nap alatt (

2013. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

1 nap alatt nem lehet sem hízni, sem fogyni.


Előző voltam, lemaradt a végéről.

2013. szept. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a gáz hogy azóta megettem még fél zacskó mogyorót és egy zacskó chipset:S
2013. szept. 5. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A mogyin és csipszen kívül semmi olyan nagyon gázos nem volt szerintem, egy pici mindenből belefért, amit ettél. Én ilyenek miatt nem esem kétségbe, durvább dolgokat is eszek néha, még is szépen fogyok...
2013. szept. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,ennyi belefér és a legrosszabb az a chips és a joghurt volt. A mogyival nincs baj. Nem fogsz hízni :)
2013. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!