Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ez akkor hogy van? Hány kcal?

Ez akkor hogy van? Hány kcal?

Figyelt kérdés
Ettem ma egy bundás kenyeret par szál ropit egy szelet sütit es egy almát ...ez kb hány kalória??( olyan 500) Es ha ma lefutottam 200 kcal akkor az levonodik? Es akkor csak 300? Es ha fogyni szeretnek az jo?

2013. nov. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Hacsak nem valami extra kicsit bundáskenyeret és sütit ettél, inkább közelíthet az 1000-hez.
2013. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hahaha, ez jó, bundás kenyérrel meg sütivel fogyózni :DDDD
2013. nov. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1200 kcal alatt NEM FOGSZ FOGYNI, csak egy ideig azt hiszed. Utána egy alaktalan ocsmány zsírmassza lesz a tested. Hiába mozogsz, izmot nem fogsz építeni ezekből a szarokból.

Csináltam egy darabig ezt a koplalós agymenést. Kiinduláskor normál testalkatú, nagyjából feszes voltam, izmom is volt, bár nem sok. Utána: vékonyabb test, kevesebb kiló, de semmi izom, a combom állva is lötyögött, a fenekemről már nem is beszélve, undorító volt. Felöltözve megdicsértek, levetkőzve lehánytak volna :D

Most 1400-1600 kalóriát eszek, FEHÉRJEDÚSAN, és végre van értelme a tornának is. De az első jó néhány alkalommal sírtam és hányingerem volt folyton, nulla izommal pokol az edzés, elhiheted. Kb. 20 kitörés után nem bírtam felállni se. Most már kezdek emberien kinézni, soha többet koplalás.

2013. nov. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. Bundáskenyérrel eddig is híztál, túlzottan felviszi az inzulinszintedet, elraktározódik. Elkú.rtad, remélem ez látszik, és nem illik ilyen vesztes helyzetben a kalóriákról kérdést kiírni.. nem, nem lehet bundáskenyérrel és csokitortával fogyni, főleg ha még azt is akarod hogy az életben férfinek legyen kedve hozzád érni. Márpedig remélhetőleg szeretnéd.
2013. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!