Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha eddig sokkal kevesebb...

Ha eddig sokkal kevesebb kalóriát ettem, mint amennyi a koromnak és a magasságomnak megfelel, de most elkezdek normális mennyiséget enni, meg fogok hízni?

Figyelt kérdés
Eddig (egy éven keresztül kb.) 400-500-600 kcal-t ettem naponta,és most megpróbálok ráállni a napi 1000-1200-ra,sokat fogok híni? Kíméljetek meg légyszi a "anorexiás,menj orvoshoz", a "beteg,neked pszichológus kell" és a "hülye,idióta" jelzőktől és hozzászólásoktól. 15/l
2014. jan. 11. 11:59
1 2
 1/11 VWXYZZS ***** válasza:
Ha meghízol ha nem sürgősen állj át minimum! 1200 kcal-ra. 4-600 az irtó kevés. Mit szoktál egy nap enni?
2014. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
reggelire kevés zabpelyhet v 1 db tojást a nap hátralevő részében pedig zöldségeket,gyümölcsöt v pufirizst,néha levest,joghurtot.
2014. jan. 11. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen emeld meg.

De inkább fehérjéből, az elején. Több tojás, több hús, hal, túró.

Nem élhetsz életed végéig ennyi kaján.

Ráadásul még fejlődésben vagy, muszáj lenne rendesen enned.

2014. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Próbáld fokozatos emelni, hogy ne hirtelen legyen ez a nagy váltás.

A szervezeted már beállt erre az energia mennyiségre, mert ahhoz volt hozzászokva, hogy ennyiből kell gazdálkodnia. Ha most hirtelen, 2-3x osát fogod megenni, akkor megpróbál majd minnél többet raktározni, ha esetleg megint jönne egy éhezős időszak, akkor legyen tartaléka.

Ha nem szeretnél hízni, akkor mindenképp szépen fokozatosan emeld az energiabeviteled, kezd 700- al mondjuk egy hónapig és havonta, emeld 100 Kcal- val.

Próbálj meg zöldségeket, gyümölcsöket, sovány húsokat, sovány tejtermékeket, teljes kiőrlésű termékeket enni. Fontos, hogy naponta 5x egyél, mellé 2- 3l víz. És a mozgásról sem feledkezz meg.

Megkérdezhetem mennyi kg és cm vagy?

2014. jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne, hogy hány cm, és kiló vagy. Nagyon lesoványodtál? Akkor nem fogsz elhízni, ha fokozatosan emeled a kcal bevitelt, úgy, ahogyan előttem írták. Tapasztalat.
2014. jan. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hány cm és hány kg vagy??
2014. jan. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
a szüleid nem vettek észre semmit?? hogy csináltad?
2014. jan. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: hazudtam, másnak adtam a kajámat és bővebb cuccokat hordok.Amúgy 172 cm vagyok és 51 kg,nem vagyok sovány.
2014. jan. 12. 16:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja,és köszi a válaszolóknak.
2014. jan. 12. 16:59
 10/11 anonim ***** válasza:
Mióta élsz 400-500 kalórián? Régebben hány kiló voltál? Kérdező, lehet, hogy nem érzed magad soványnak, de a bmi-d sincs már a normál tartományban, úgyhogy mindenképpen helyesnek tartom, ha átállsz 1200 kalóriára.
2014. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!