Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Pici olaj ecettel+só hizlal...

Pici olaj ecettel+só hizlal salátára?

Figyelt kérdés
A salátában ugye saláta van paradicsom meg hagyma néha rakok bele egy pici feta sajtot.Mennyire hizlal?
2014. márc. 14. 19:48
 1/2 anonim válasza:
Hát először is olívaolajjal locsold meg, ne napraforgóval, de akkor nem kell az ecet. A sót felejtsd el, nagyon egészségtelen kivéve ha nem tengeri/erdélyi/himalája só, ráadásul totál felesleges a salátába. Viszont egy olyan fél citrom levét belefacsarhatod, rontani nem ront az ízén, és egészséges is :)
2014. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én mindig rakok sót (sima nagy tisztaságú NaCl) is a salátámba. Nem figyeltem a napi szintű pótlására, és csak most kezdem átlátni miféle következményei lettek. Citromlé nagyon jó ötlet, én is szeretem! :)

Gyakran eszem így(olaj+fetasajt+pár csepp citromlé+medvehagyma+só), vagy külön ecettel, együtt nem tudom. Ha mellette is odafigyelsz mit eszel, ettől semennyit nem fogsz hízni, sőt. :-)

2014. ápr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!