Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki édességet eszik...

Ha valaki édességet eszik napi 1200- 1500 kalóriában az is fogyhat?

Figyelt kérdés
Persze nem minden napra gondolok, hanem mondjuk becsúszik 3 ilyen nap egymás után.

2014. ápr. 4. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak a kcal számít, hanem a makrók is. Tehát a válasz nem.
2014. ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mik azok a makrók?

És ha sóska főzeléket eszek egész nap 3 napon keresztül abban is van cukor, attól sem fogyok?

2014. ápr. 4. 15:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Sóska főzelékben hol van cukor? :D:D Ha beleraksz akkor van.

A fogyáshoz kell megfelelő fehérje is.

2014. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mozogj! Napi 30-40 percet ..vagy ha nem is napi de heti 2-3x vagy fuss.. Èn minden nap tornázok 1 x megesik hogy kihagyom mert nincs energiám. Reggerile : Natur joghurtot almával fahéjjal eszem kb 150 kcal

Tizoraira : Milbona Dietas Joghurt 145 kcal

Ebédre : Mindig mást de keveset kb. 300-350 kcal

Ebéd után 30 percel : 1 almát vagy valamit becsippentek 70 kcal

Ès ennyi.. Annyi a lényeg hogy egészségesen étkezz beiktathatsz egy napot amikor eszel egy kis édességet ugyanis az is fontos :)

2014. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én se tudom mik a makrók, nem is érdekel de lehet tudok válaszolni. ha nem vagy érthetetlen amit írok akkor előre is elnézést. ahogy írta nem csak a kalória számít. ha nem viszel be megfelelő mennyiségű húst, fehérjét, zsírt ilyesmit akkor az hosszútávon nem egészséges. a cukor az csak szénhidrát amit nagyon keveset szabad enni mert rontja az hirtelen ad sok energiát ami hamar elfogy viszont ha nem dolgozod le akkor lerakódik, hízlal egészségtelen stb. ha csak sóskát eszel az nem egészséges. minden tápértékből a megfelelő mennyiséget edd. (nézz utána neten miből mennyit és hogy az teljes adag e vagy fogyókúrás) egyél húst meg mindent amire a szüleid tanítottak hogy egyél. ezt jó parasztul fogalmaztam meg de visszaolvastam és szerintem nagyjából érthető.
2014. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Makrotápanyagok (makró): fehérje, szénhidrát, zsír.
2014. ápr. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csirke főtt hús, sült hús,füstölt hal konzerv, csirke máj, tejföl, tej,vaj, túró, főtt tojás, tojás rántotta, lecsó,(paprika paradicsom vöröshagyma) hús leves zöldségekkel,

mandarin, narancs, banán,sós uborka savanyúság, tojás leves, sárgaborsó főzelék, bab főzelék, zöld tea cukor nélkül.

Kb ezekkel az ételekkel lehet fogyni?

És napi 20 perc tornával lehet fogyni?

Esténként csinálnák fürdés és lefekvés előtt hasprést, láb emelgetést, guggolásokat, fekvő támaszt?

2014. ápr. 4. 16:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg dologgal lehet fogyni... Én sok szénhidráttal nem tudok, de csak mert nem vagyok hajlandó tartósan éhes lenni. Most nem megyek bele a test működésébe, de ahogy írták, nemcsak a kalória számít.

Ha az édesség alig tartalmaz szénhidrátot, akkor szerintem alkalmas fogyásra, legalábbis az én étrendemben. De ha túl sokat eszem belőle (vagy bármi másból), akkor nyilván nem fogyok. Sok mozgás vagy egyéb extra kalóriaégető tevékenység mellett persze a túl sok fogalma is változik.

Bizonyos ételekkel könnyebb fogyni, mert nem viszik fel a vércukrodat, jobban laktatnak s nem leszel éhes jó darabig...etc. De a fogyásnál is fontosabb az egészség, vedd figyelembe, hogy mire van szüksége a testednek a helyes működéshez.

2014. ápr. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

DE igen fogysz!

Tényleg csak a kalória számít :D

Tapasztalatból mondom. Kipróbáltam és nekem sikerült úgy, hogy végig a fogyókúra alatt szinte csak szénhidrátot és zsírt ettem. Ettől függetlenül le is adtam 14 kg-ot 6 hónap alatt. Mondt 48 kg vagyok 163 cm-hez.

2014. ápr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!