Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Segítség! Kalóriaszámlálással...

Segítség! Kalóriaszámlálással szeretnék fogyni 5-6 kilót, de már nem tudom mi lenne a normális? Kérlek olvasd végig!

Figyelt kérdés

1300 kalóriát írtam elő magamnak, kb 100-120 g fehérje, 80-100 g CH tartalommal. Amikor elkezdem a napot minden rendben, meg még ebédnél is pontosan kimérem az adagot, de este még ha nem is vagyok igazán éhes a szemem meg az agyam mintha többet kívánna, és nem bírom tartani a limitet, illetve iszonyú bűntudatom lesz :( Mozogni csak heti 2-3x 45 percet tudok, a következő hónapban 3 nagy vizsgám lesz, de nem bírok rendesen koncentrálni, állandóan a kajákon jár az eszem :( Tavaly már fogytam 7 kilót nyáron ezzel a módszerrel, igaz akkor sokat tudtam mozogni és nem voltak vizsgák. A mai kajám:

R: 2 paleo diós muffin, 1 natúr joghurt, 1 kávé pici tejjel (joghurt helyett vagy egy almát vagy fél banánt szoktam enni)

E: 200 g cottage cheese, 150 g prágai sonka, uborka, paprika, paradicsom (de általában meleget eszek, husit párolt zöldségekkel) Még egy kávé.

V: 50 g csirkemellsonka, 250 g túró, 200 g natúr joghurt, 1 adag fehérjepor (mert nagyon kívántam még valami édeset ezért kevertem össze fehérjeport joghurttal, gyakran eszek túrót vacsorára, vagy ha marad husi ebédről azt, vagy omlettet)

Mit csináljak, hogy jobban tudjak a tanulásra koncentrálni és ne járjon az agyam folyamatosan az evésen? :S :( Bármilyen segítséget, hozzászólást, tapasztalatot, tanácsot szívesen fogadok! (162/57L)


2014. ápr. 14. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a testem kíván többet este... Azt nem próbáltad, hogy többet eszel? Hátha úgy is sikerül még fogynod, legfeljebb lassabban... 1300 kalória nem valami sok, amikor mozogsz, főleg nem. Akármit is eszel, nem csoda, ha ennyi nem teljesen elég. Persze próbálkozhatsz trükkökkel vagy más összetételű vacsorával, ezekbe most nem megyek bele, amúgyis Te tudod, mekkora változtatásokra vagy hajlandó.
2014. ápr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!