Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi van akkor ha kalóriaszámlál...

Mi van akkor ha kalóriaszámlálós diéta közben hányok?

Figyelt kérdés
déltől minden kaja kijött, akkor az most nem számít vagy ilyenkor ti hogy szoktátok?
2014. ápr. 17. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Hányásnál a vékonybeledben megfordítódik a perisztaltika, így onnan a gyomrodon át kijut a szádon ügye. A táplálék felszívódásának fő helye szintén a vékonybél, így nem tudhatod, hogy mennyi táplálék szívódott fel belőle.


Hát ez nagyon érdekes kérdés, én ilyen esetben kitörölném a felét vagy a háromnegyedét, de nem lehet tudni biztosan. Viszont remélem, hogy nem szándékosan hánytál.

2014. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A hányás a gyomorból jön, a belekből már nincs visszaút, nem tudja visszanyomni a test!!


Kérdező: Felejtsd el a hányós napra a számolgatást, ilyen esetekben nem kell figyelembe venni, a lényeg, hogy a gyomrod megnyugodjon.

2014. ápr. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is hánytam már. Nem sokkal az után hogy nekikezdtem az életmódváltásomnak, betegség miatt. valami lázas torokfájós, köhögős hideg rázós fejfájós valami támadott meg... ez 3 napig volt így. aztán még 1 hónapig maradt meg a köhögés , és rohamokban is rámtört, öklendezésig, este hányásig... és a 3. héten volt egy olyan köhögőrohamom aminél az egész reggelim kijött. szóval részemről nem volt szándékos...utálok hányni. előtte csak némi folyadékot hánytam ki egyébként.


én ugyanúgy beleszámoltam mindent, tehát nem vontam le azt a kalóriaértéket ami kijött. szerintem volt ideje felszívódni a tápanyagnak, mivel kb 1 órával később jött ki.

2014. ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!