Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha valaki koplalással leadott...

Ha valaki koplalással leadott 8-9 kilót az hogyan tudja tartani a súlyát hogy ne hízzon vissza?

Figyelt kérdés
Mennyivel többet esztek mint koplaláskor?

2014. ápr. 27. 16:15
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a koplalást felejtsd el inkább tornázgas (neten vannak tök jók és este film közbe tudod csinálni és a súlyod is fogod tudni tartani) nekem a koplalástól gyomorszűkülésem lett é majdnem gyomorfekély lett a vége (nem fogyózni akartam hanem sok volt a stressz és nem tudtam enni) rossz vége lehet a koplalásnak + amit megeszel az mind rajtad marad mert a szervezet elraktározza pont azért mert koplalsz én szinte mindent megeszek amit megkívánok esténként tornázgatok és a súlyom évek óta tartom szerintem próbáld ki (nem biztos hogy beválik mert minden ember más) :)
2014. ápr. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nehezen,mert ilyenkor nem zsírleadás történik,csak glikogén ürül ki az izmokból.

vagyis egy kicsit emelt kalóriabeviteltől visszatöltődnek az izmok,a zsír még valószínűleg nőtt is a koplalás alatt,ezért a végeredmény kb 3-4 kiló plusz lesz.

amit tehetsz,hogy fehérjét eszel meg zöldségeket,annyit amennyit akarsz.

ezek inzulin válasza alacsony és mivel nem tartalmaznak gyors szénhidrátot,ezért szépen lassan töltik vissza az izomzatot.

2014. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És mi történik ha 2-3 héten keresztül csak 1 fajta ételt ennék ami fel van dúsítva sok mindennel alig éhezek mellette, és semmi cukros étel mellette?

Pl tojás leves, zöldségekkel, szalonnával, rántással.

2014. ápr. 28. 07:42
 4/4 anonim ***** válasza:

főtt tojás menjen,vagy rántotta napi 5-6 tojásból.

a szalonna is jó,a rántás vagy mi az nem.

mellé egyél zöldségeket és akkor jó.

2014. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!