Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha én világ életemben teltkarc...

Ha én világ életemben teltkarcsú voltam már soha nem lehetek vékony?

Figyelt kérdés

160 cm és 65 kilónál eddig sosem voltam több, mégis eléggé látszódott mindig a testem középső részein, körte alakom van.

Ha így tudom tartani a súlyom nem lehet hogy ha lefogynék azt is tartanám?



2014. máj. 14. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Kevesebbet elvileg (s gondolom, az esetek nagy részében gyakorlatilag is) nehezebb tartani, bár valószínűleg akkor kevesebbet is kívánsz (ez lenne a logikus, de nem mindenki működik logikusan). Szerintem a világon meg nem mondja Neked senki, hogy a Te esetedben mi lenne a helyzet. Max. biztató esetekről tudok regélni. A párom gyerekkorában meghízott, aztán lefogyott, itt volt egy kis vibrálás, de közben felnőtt és átalakult a teste, most igazán "hizlalóan" eszik s nem is keveset, sosem fogja vissza magát különösebben, de remekül tartja a súlyát és karcsú.

Rajtam még van fölösleg, de súlyt tartani remekül tudok, jöhet bármi, csak éppen életmódot váltottam s ritkán lengek ki. Amikor kövérebb voltam és még többet ettem, akkor is majdnem stagnáltam, 80 kiló fölött pedig nem volt az a semmiképpen nem fogyást segítő korszak (esti nagy evések, szénhidrát- és zsírdúsan, édességek, tészták, csoki, minden), amivel képes voltam tartani a súlyom, visszafogytam.

2014. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%
Ne becsüld alá a szénhidrátszegény táplálkozást, gyulladáscsökkentő étrendeket és az emberi testet.
2014. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!