Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A fokuszban egy csaj nyilatkoz...

A fokuszban egy csaj nyilatkozott hogy 1 év alatt fogyott 70 kilót úgy hogy 3 hónapig nem fogyott semmit én 1 hónap alatt miért nem tudok megszabadulni 8 kilótól?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 13:24
 1/9 anonim válasza:
nem csinálod rendesen. de nekem se megy.. 3 ***** kilót akarok leadni már 2 hónapja egy sem ment le, pedig normális csinálok mindent.. szerintem. de ő hogy csinálta?
2014. máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mert nagyobb súlyból könnyebb fogyni.

És írtad is, hogy neki sem ment le semmi 3 hónapig.

Te meg most 1 hónapnál tartasz. Majd lehet, hogy neked is később indul el.

2014. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Gondolom a szervezet eleinte csak szokik át az új életformára, túlontúl sok a tartalék is..., stb.


Pl. bár én nagyjából normális testsúlyú vagyok, és ez állandó is, azért 2-3 kiló néha lemehetne... :-) És ha rámjön, hogy na most leadok két kilót akkor mi is történik? Ezt figyeltem meg:

-Étrendet nem váltok, ahhoz kényelmes vagyok, nem mondanék le a megszokottról, viszont! Kevesebbet eszem, ha jól laktam, nem habzsolok tovább, inkább fogat mosok mielőbb. :) És igyekszem lefekvés előtt sem enni már.

-Emellett többet mozgok, nem lustulok, sokat biciklizem, gyorsan biciklizem...


Eredmény:

Érzem a ruháimon, hogy vékonyabb lettem. De mégsem fogytam! A mérleg mindig ugyanannyit mutat, vagy még többet is!!! Komoly, nem viccelek!


Pontosan nem tudom az okát, de szerintem az lehet, hogy ilyenkor elkezdenek a sportosabb életmód miatt az izmok növekedni, a zsír meg talán csak lassan csökken egy idő után. Nálam pl alig, de lehet annak, akinek sok kiló feleslege van, annak ha már pár hét aktív sport után alakultak szintén az izmai, utána kezd látványosan leadni a zsírból is, ha mellette nem eszik túl sokat...

Én ilyesmire tippelek.

2014. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mi számít kevés ételnek?

Ahogy elnézegettem a fokuszban épp ételt készített a csaj magának, olajban pírított csirke mellet és zöldségek uborka paradicsom a köret volt neki asszem.

Én ezen éhen halnék.

2014. máj. 15. 14:14
 5/9 anonim ***** válasza:

Zéró finomított szénhidrát és egy kis testmozgás (óvatosan,mert eleinte hamar szédülni fogsz).Sok folyadék (lehetőleg víz).Napi 5-szöri étkezés.Talán sikerülhet.


3-as te pedig izmosodsz,azért nő a tömeged és közben karcsúsodsz.:)

2014. máj. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Sziasztok! én ismerem a leányzót, és a módszerét. Én 1 év alatt fogytam le 80kg-ot, és igen teljesen lehetséges! Ha érdekel a fogyásom története linkelem, a Kiskegyedben van benne, a múlt heti számban.Én nem Magdi módszerével fogytam, de sosem számoltam kalóriákat, szerintem felesleges, egyszerűen csak ésszel kell enni, és mozogni! Ajánlom figyelmetekbe a történetem a következő linken:


[link]

2014. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És annyit hozzátennék, hogy Magdi módszere a követendő példa, le a kalappal előtte!
2014. máj. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Milyen jó is lehet 1 másfél év alatt lefogyni minden felesleget... csak sajna nekem ez nem fog összejönni mert hormonbetegségem van, és örülök ha havonta 2 nyamvadt kiló lemegy:( most irigy dög vagyok.


gratula a fogyáshoz.

2014. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Fókusz?Ugyan..Nem biztos hogy úgy történt, ahogy azt a Fókusz elmondja.
2014. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!