Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Aki felnőtt korában tartotta...

Aki felnőtt korában tartotta a max 65 kilót és lefogy 55 kilóra az majd fogja tudni tartani az 55 kilót is vagy vissza hízik 65 re?

Figyelt kérdés

2014. jún. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam? Itt mennyi az átlag IQ? 20?
2014. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Ha életmódot változtat, akkor igen, tartani fogja a súlyát. Ha csak végigcsinál egy fogyókúrát, aztán boldogan, hogy elérte a célját, elkezd újra ugyanazt és ugyanannyit enni, mint korábban, és a mozgást is abbahagyja, akkor egyértelműen visszahízik.
2014. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tini koromban az átlag súlyom 75 volt.

Lefogytam 3 éve 67-re, azóta voltam 60, az átlagom olyan 63.

Tudom mire kell figyelni, és ha érzem, hogy kezdem elérni a felső határt, visszább veszek.

Nekem a 61 már jó.

2014. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem arra figyelj hogy ne táplálkozz úgy mint előtte, és akkor fogod tartani, ja és a sport is fontos :)
2014. jún. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekként duci voltam, majd megnyúltam és 162 cm végleges magasságomhoz 51 kg voltam. Mikor teherbeestem, 24 évesen 61 kg voltam. Szülés után 66 kg. Majd lefogytam 58 kg-ra.

Lehet tartani a súlyt csak életmódot kell hozzá váltani. Tanulni kell, figyelni a tested változásait. Tudni nemet mondani a kísértésnek.

2014. jún. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!