Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 85kgról lefogytam 79-re,...

85kgról lefogytam 79-re, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Viszont ezt a 6kg-ot szinte koplalással fogytam le. 70kgra szeretnék fogyni 170cm vagyok. Félek ha most elkezdek diétásan étkezni, áttérni egy egészséges életmódra vissza hízom amit lefogytam. :( Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

2014. júl. 12. 09:42
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom milyen merteku volt a koplalas, altalanos tanacskent en a helyedben kb. 2 naponta 100 kaloriaval emelnek az etrendeden, mig el nem ered azt, hogy 1200 koruli mennyiseget egyel naponta. Ha hirtelen egyel tobbet mutat a merleg az pech, de ez a koplalas ara, remeljuk a tobbi nem szalad fel, ha fokozatosan tersz vissza. 1200 kcal a minimum, es tessek elmenni futni egy Margit-kort:) (En szemely szerint sosem szamolom a kaloriakat amugy, minden etkezes elott dontsd el, hogy az elotted levo kaja jot tesz-e neked, vagy sem:)
2014. júl. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hancsi22 válasza:
szia! én most 77 kg vagyok és 174 cm. nagyon szeretnék 68 kgra fogyni. én annyit tudok egíteni hogy bíztatlak azzal hogy soha ne add fel éS ne rövidtrávú fogyásba gondolkozz!!!!!!!én szeptemberben 83kg ról indultam. igaz lassan megy de legalább biztosan. tudod világ életemben dundi kiscsaj voltam. most 14 éves lány vagyok. Mindigis irigy voltam azokra a csajokra akik bementek a boltba és nem kellett nézni hogy mi feszül rajtuk, mi áll jüól stb. persze ezt sosem hangoztattam.- mindigis a legnagyobb álmaim közé tartozott,hogy megtudjam milyen is annak aki vékony, szép ,meg tudod, megfelel az általános eztétikai elvárásoknak.Szóval a dolog lényege hog y gyors 1-2 hetes diétákkal mindig ledobtam5-6 kilokat, de mindig kamatostól visszajött.Most először elköteleztem magam.Heti egyszer eszem vagy 1 szelet teljes kiörlésű kenyeret vagy egy kiflit+heti egy kicsike adag törtkrumplit.Az étrendem e mellett levesekből és zöldségből, párolthúsból na meg gyümiből áll.Ja és 2 hetente ehetsz egyszer egy sütit.Emellett napi 2x30 felülés és 500m futás na meg 30 perc séta és heti 2x 30 perc aerobik .egyépként ez egyáltalán nem megerőltető, nem éhezem .és hosszú távon tuti siker!Én csak az enyémet mondtam el, pesze ezt mindenkinek személyre kell szabni. én azért ilyen keveset futok mert a bokámmal problémák vannak, na meg a sportra ninbcs nagyon idő az állandó tanulás melett . gondolom ti is így vagytok vele.Ne félj attól, hogy voisszaszeded. Kelj fel nézza tükörbe oés gondolj arra ,hogy 1 év és azt fogod látni amit szeretnél, és ez elég erőt ad a napi kaja betartásához.Edzés közben is csak erre gondolj, mikor épp feladnád. szóval felejtsd el azt amit eddig csináltál.Visszajön, akkor visszajön akkor majd le fog olvadni,ha mindezt betartod. Nagyon sok szerencsét kívánok, és nagyon remélem , hogy tudtam segíteni.
2014. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!