Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lehet, hogy egy mirelit pizza...

Lehet, hogy egy mirelit pizza kb.800 kcal, amikor egy rendes pizza több mint 1200 kcal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

Pizza és a fogyás???

Ezért nem vagy csak kínkeservesen fogynak azok akik csak a kcal számolnak!

2014. júl. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A kaját nem darabra, hanem grammra szokás mérni.

Gondolom nem mondok újdonságot, ha elárulom, hogy pizza és pizza közt szignifikáns méretbeli eltérések lehetnek. Tudod, 20cm-es, 30 cm-es, vékonytésztás, vastagtésztás... Sőt, a feltétek is lehetnek különbözőek, ahogy azok mennyisége is. De bármilyen meglepő, a tészta összetétele és sűrűsége is változó lehet.

2014. júl. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Igen, tudom hogy a pizza és a fogyás nem igazán jó páros, de néha azért csak lehet :)

2. Erre nem is gondoltam, de akkor így már értem. Köszi :)

2014. júl. 17. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

# 3

Jah néha csak lehet bevinni fehér lisztes ételeket csak éppen elcseszel 1 hete.. mert a szervezetbe felborul az a folyamat amit te elkezdtél a fogyással!

2014. júl. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hagyjuk már.. Én imádom a pizzát, főleg a házit, és nagyon megpakolom. Mégis 2 év alatt lefogytam 50 kg-t, havonta 1x ettem pizzát
2014. júl. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
akik azt szajkózzák, hogy kalóriaszámlálással nem lehet lefogyni, valószínűleg azok, akik csináldmagad fitneszguruk motivációs beszédeit habzsolva kezdtek egészséges életmódba. ha kevesebb kalóriát visz be az ember, akkor is égetni fog, ha azt kizárólag snickersből nyerte. persze halál egészségtelen és sport nélkül punnyadt lesz az illető, de attól még fogyni fog. csak hogy a kérdésre is válaszoljak: a mirelit pizzán jóval kevesebb feltét van és a tésztája is vékonyabb és hogy tartós legyen más összetételű is, mint egy frissel sült gyorséttermi pizzának, kevesebb rajta a sajt is, ami sokat nyom a latba. szóval simán lehet.
2014. aug. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!