Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A tegnapi napom milyen volt...

A tegnapi napom milyen volt szerintetek?

Figyelt kérdés

Reggeli : 1 tojás,1 szelet milfina light sajt,1 szelet prágai sonka,fél paradicsom

Vacsora : 20 dkg grillezett (zsiradék nélkül) csirkemell,5 dkg fejes saláta,2 teáskanál tejföl

Folyadék: 1,3 L víz; 0,5 L zero cola; 3 dl light almalé.

Ha minden igaz a tegnapi fogyasztásom 60 %-a fehérje,30 %-a zsír,és 10 %-a szénhidrát volt.

Ezek mellett reggel és este 20 percet tornáztam.

Tudom hogy nem túl sok,de nagyon gyűlölöm magam ha ennél többet eszem.Éhezni nem éhezem,nem korog a gyomrom stb.Ez azért nem annyira vészesen kevés,ugye?


2014. júl. 22. 06:42
 1/9 anonim válasza:
Én a light cola és az almalevet kihagynám (szerintem még ezekben is van némi cukor), és 2 l ásványvizet innék, illetve ebédelnék is egy keveset, akár zöldséget, vagy egy kis halat, mert szerintem nem jó, hogy csak reggelizel és vacsizol.
2014. júl. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A cola és az almalé a "jutalomfalatom" torna után,ezt nem szeretném megvonni magamtól,így is alig tudom legyűrni a vizet,nem tudom miért :( Ebédelni az esetek 90 %-ában igazából időm nincs,ha itthon vagyok általában szoktam ebédelni,párolt zöldséget csirkemellel.
2014. júl. 22. 07:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem volt jó.

Nagyon hiányzik az ebéd. Napi két étkezés egyáltalán nem jó út az egészséges, kiegyensúlyozott élet felé.

A zéró kólától meg kiráz a hideg, brrrr. Ráadásul nem is egy kis pohárka, hanem fél liter!

2014. júl. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább menj el sportolni, nem kell fogyókúrázni, és akkor annyit eszel amennyit akarsz, és nem hízol

A 20 perc torna az lóf.sz

2014. júl. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mindenkinek igaza van! Szerintem is kell az ebéd! Viszont hiába jutalomfalat a cola meg az almalé, akkor is a cukortól még yo-yo effektus is kialakulhat, ha előtte meg nagyon keveset ettél. Én már jártam így....
2014. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nagyon nem jó. Fél paradicsom? Miért nem egy darab? alig van benne kalória.

Hol az ebéd? Az nagyon kell. Zero kóla, almalé pedig nem kell.

2014. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A volt főnöknőm fogyókúra alatt itta a light kólát. Mondanom sem kell, hogy egy dekát sem fogyott, röfi maradt.
2014. júl. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy az anorexiába bele lehet halni, ugye?


Jó úton haladsz felé. Én full betegen többet ettem, és pszichomókushoz jártam miatta.


A gyomrod meg persze, hogy nem korog, össz van szűkülve, és már arra sem képes a tested, hogy jelezzen, ha éhes.

Mindegy, max. belepusztulsz.

2014. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsóval teljesen egyetértek

Bár azt nem mondtad hány éves vagy, és hogy hány kiló.

2014. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!