Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Alkohol dieta alatt? Segitenetek?

Alkohol dieta alatt? Segitenetek?

Figyelt kérdés
62 kilogrammrol szeretnek 55-re lefogyni, jelenleg a 3.kilomat "gyurom". Am szulinapi bulikon, fesztivalon, taborban nem nagyon tudom, nem is nagyon illik,(es nem is nagyon szeretnek) minden alkoholos italt visszautasitani. Szerintem az etkezest majd jol ki tudom vitelezni, de az italrol lovesem sincs.Tanacsok? Esetleg milyen ital lenne a legjobb, vagy elotte milyen etrendem legyen? Koszonom!!!!

2014. júl. 22. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már mindenképp iszol, akkor száraz, minőségi bort. Azt tudni kell, hogy az alkohol hizlal, szóval lehet, hogy közben nem fog menni a fogyás. Majd folytatod utána.
2014. júl. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy-egy alkalomkor nyugodtan elfogyaszthatsz egy kis alkoholt, bármilyet. A fogyókúrádat nem az elfogyasztott alkohol kalóriatartalma fogja veszélyeztetni, hanem az, hogy az alkohol hatására, könnyebben elcsábulsz az ételeket illetően is.

De ha nagyon elszánt és céltudatos vagy, és csak mértékkel fogyasztasz alkohol alkalomadtán, akkor nem lesz gond!

2014. júl. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem KB feel evig gondom volt az utolso kiloim leadasaval. Rgy honapja elhagytam az alkoholt teljesen, es tovabbra is sokat sportolok es egeszsegesen eszem. Az eredmeny minusz 3 kilo es 2.5 centi a derekambol. Ezek utan meggyozodesem, hogy az alkohol fogyasztasom miatt nem tudtam korabban fogyni. Atlagosan olyan heti 1-2 uveg szaraz bort ittam meg, ez a szint ezek szerint mar tul sok a fogyashoz, nekem csak sulyt tartani sikerult mellette.
2014. júl. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj keveset inni, a koktélokat, likőröket, röviditalokat kerüld el nagy ívben, mert ezek brutálisan sok kalóriát tartalmaznak. Ha teheted válassz inkább bort, esetleg sört.
2014. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A sör nem jó, az is brutál kalóriabomba.
2014. júl. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, te hogy vagy vele, én ivós napokon valahogy nagyon keveset eszem, így nemhogy több, de inkább kevesebb kalóriát viszek be.

Diéta alatt bort/fröccsöt iszom buliban (ha nagyon nem bírok magamban, akkor egy kevésbé édes koktél is lecsúszik:)

2014. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok mindannyian, koszonom szepen! Rajottem, hogy a lelkemnek is jot tesz egy kis nemodafigyeles:) (nekem egyebkent egy alaposabb italozgatas utani napokon semmi, a lightos froccsozeseket kovetoen ilyen fel csomag muzli reggelire,stb,stb.a kajaigenyem.erdekes:))
2014. júl. 25. 14:05
 8/8 Sowilo ***** válasza:
100%

Az baj, ha nem eszel egész nap. Ilyenkor nem zsírból, hanem főként izomból fogysz, meg leadsz egy adag vizet és glikogént. Tehát a testsúlyod csökkenhet, a kinézeted viszont rosszabb lesz.


Csak szóltam. Legalább valami húst egyél ezeken a napokon is.

2014. júl. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!