Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1-2 óra gyors sétával naponta...

1-2 óra gyors sétával naponta mennyit lehet fogyni diéta mellett, és mennyi idő után látható az eredménye?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nincs particionális fogyás, de elsősorban combról, karról szeretnék.
2014. szept. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem te döntöd el honnan fogsz fogyni, hanem a genetikád. A diétától függ mennyit fogsz fogyni és mennyi időn belül. A gyors séta másodlagos de abból sem kell naponta 1 óránál többet csinálni és azt is legjobb még reggeli előtt.
2014. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggeli előtt nem sok esély van rá.
2014. szept. 16. 19:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mikor kollégista voltam, napi egy zsemlét + joghurtot ettem, valamivel... mellé chips, ilyesmi, de ennyire volt idő, és nem kellett kotyvasztani. Mellé elég sokat mászkáltam, 2 hónap után már keményen látszott.
2014. szept. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!