Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Kezdek ráunni a salátára, mit...

Kezdek ráunni a salátára, mit egyek helyette vacsira?

Figyelt kérdés

Hónapok óta állandóan ezt vacsorázom, és hiába variálom minden félével (jégsaláta, rukkola, endívia, káposzta, répa, kukorica, retek, kígyóubi, hagyma, paradicsom, pritamin, tojásfehérje, sajt, csirkemell, stb.), már minden variációban nagyon unom.:(

Mit ehetnék még, ami nem hízlal? (Néha szoktam túrót, egyéb zsírszegény tejterméket.)

Főzni nem igazán tudok.



2014. okt. 29. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
zabkkasa vizzel
2014. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

zöldséges rántotta

húsok, halak különféleképpen elkészítve

darált hússal töltött zöldségek

párolt zöldségek tükör tojással

2014. okt. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A túró az nagyon jól variálható, csinálhatsz belőle édesebb vacsorát pl. ha édesíted xilittel mondjuk, megszórod fahéjjal. Gyümölcsöt azért nem mondom, mert a cukortartalom miatt este azt már nem kéne nagyon enni.

A rántotta/tükörtojás/főtt tojás tényleg jó még, mert fehérjeforrás. Csak ne pakold tele kolbásszal meg szalonnával. :D

Vacsorára köretnek csak a zöldséget tudom ajánlani és mindenki ezt fogja mondani. Este már nem tanácsos szénhidrátot enni.

Mondjuk vannak ilyen köretek, hogy bulgur, illetve hajdina, köles, couscous. Ezek valamivel jobbak mint a rizs, de én akkor is maximum ebédhez enném. :) Sok sikert !

2014. okt. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tojás, túró, cottage cheese tényleg ezerféleképpen variálható dolgok, és akkor ne is beszéljünk a sovány húsokról. De ezeket már írták előttem is, és utánam is ezt fogják, mert ezek az ideális vacsorák, ha egészségesen kíván fogyni az ember ( bár erről nem írtál ). Ha pedig súlytartás, akkor szerintem nyugodtan megengedhetsz egy kis rizset, krumplit, zabot, hajdinát, csak ne szénhidrátból edd degeszre magad:)
2014. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kukoricapehely,kefír,Activia joghurt
2014. nov. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!