Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Mennyi idő alatt tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Minden nap 1200-1000 kalória között eszem, semmi kenyér és gyorskaja, aránylag sok csirkemell, zöldségek és gyümölcsök, valamint mindennap mozgok.

2014. nov. 24. 06:14
 1/3 anonim válasza:

Ezt így nem lehet megmondani mert nem mindegy mennyi súly felesleged van és mennyit szeretnél fogyni. Hány kiló vagy most milyen magas, férfi,nő? Mivel egy nagyobb súly feleslegű ember több kalóriát éget el a napi életvitelhez.

Én kb 2,5 hónapja tértem át egészségesebb életmódra számolom a kalóriát + figyelem az ételek Glikémiás indexét. Eddig 10 kilót fogytam ráadásul sokkal jobban érzem magam. Ezt próbáld ki: kaloriabazis.hu

2014. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ja és az 1000 kalória az nagyon kevéskének tűnik, ha átáll a szervezeted éhező üzemmódba elkezdi raktározni a zsírt a szervezeted.
2014. nov. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Attól függ hányat akarsz fogyni?
2014. nov. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!