Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyit számít hogy kihagytam...

Mennyit számít hogy kihagytam egy napot a fogyókúrából?

Figyelt kérdés
Csaladi unnepseg volt, etteremben egy adott menu sor volt, ami boven meghaladta a kaloriahatart.. (3 hete fogyokurazok napi 1200kcal-t ettem, akkor 2700-at)

2014. dec. 11. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
1 és 2 hét között. Akkor térsz vissza ebbe az állapotba, ahol előtte voltál.
2014. dec. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem semennyit nem számít.

én több mint 30 kilót fogytam valamivel több mint fél év alatt (ez viszonylag gyors, de rengeteg kilóról indultam és még mindig van hátra), visszafogott, egészséges étrenddel, mozgással, de ez alatt az idő alatt kétszer becsúszott egy ilyen nap és semmi (rossz) nem történt, ugyanolyan tempóban fogytam tovább.

2014. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szintiszoli123 ***** válasza:

Számít, de ettől valószínűleg nem áll le a fogyás és nem lesz zsírosodás. 1500 Kcal belefért egy "csalónapnak".

Visszatöltődtek kicsit a glikogén raktárak. Leegyszerűsítve: újra fogysz majd, amint ürülnek.

2014. dec. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%

én a múltkor egy napig kihagytam a szigorú fogyokúrámat...egy nap 100 kacalt ettem max,nagyon nagy hájam volt...aztán másnap reggelre úgy ébredtem hogy szétrepedt alattam az ágy,több mint 30 kilót híztam..

a bal fülem békapetés.

2014. dec. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!