Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mit gondoltok hogy érhet el...

Mit gondoltok hogy érhet el valaki ilyen alakot?

Figyelt kérdés

[link]


és még egy kérdés: mostanában többet járok ki futni mint eddig, de most se napi szinten sajnos. Azt vettem észre hogy elkezdett fájni ma (pedig legutóbb tegnap futottam 25 percet) a vádlim és a bokám és mintha zömökebb is lenne mint eddig, és görcsöl mind a kettő. Létezik hogy ez a futástól van?



2014. dec. 26. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Ellehet érni, de nem csak futni kell hozzá.

Feltételezem nem fordítasz elég figyelmet a nyújtásra, régen nekem ez miatt tűnt zömökebbnek a lábam, azóta a torna után mindig beiktatok egy kis jógát.

2014. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi:) nincs tipped hogy hogyan legetne elérni?:)
2014. dec. 26. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg haszontalan lesz a válaszom, de nagyrészt genetika az ember alakja. Magamról tudom hogy még ha összezabálok is mindent, egy dekát sem hízom. Totál sovány vagyok. Szülés után is leolvadtak a kilók rólam. Sokan pedig rendszeres mozgással és diétával is csak nagyon nehezen vagy egyáltalán nem érik el hogy fogyjanak és formásodjanak. Ez a két leggyakoribb eset. Aztán ott vannak azok, akik alapból izmosabb fajták (nekik a legjobb). :)
2014. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

És milyen jól gondolod :).


Ez egyáltalán nem egy komoly alak, szerintem akárki elérheti.

Unalomig ismételt testépítő étrend és súlyzós edzés...

Na meg hosszú évek munkája.

2014. dec. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez genetika is.


Egy alacsony, duci lanybol a budos eletben nem lesz magas, nagyonvekony lany.


Sportolhat amennyit akar.

2014. dec. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

sok genetika szakértő... nézzetek utána a mennyiségi jellegeknek, utána dobálózzatok a genetika szóval


van egy vicces karikatúra amkor egy kövér kisfiú eszi a fagyit és mondja "ez genetika" a fagyis dobozon pedig ugyan ez áll

2014. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:))
2014. dec. 27. 09:18
 8/9 anonim válasza:
Akiknek ilyen testük van általában minden nap kondiznak legalább 2-3 órát.. elérhet igen ha nagyon diétázik és sportol napi szinten legalább 2 órát..
2015. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

mi ez a napi 2 óra sport hülyeség?

regenerálódni ki fog?

2015. jan. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!