Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 3 zsemle sok, ha fogyni...

Napi 3 zsemle sok, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
A zsemléket délelőtt megeszem,persze nem egyszerre,amikor haza érek már nem eszek semmi pékárút.

2015. jan. 29. 00:45
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

én is számolgatós idióta vagyok,ahogy az egyik kedves válaszoló fogalmazott.

én 1500 kalóriát eszek egy nap,és ebből 2 vagy 3 zsemle.

reggel általában három tükörtojást eszek egy zsemlével.ezzel teljesen jól lakok,ebédig nem is eszek

délben eszek főtt ételt,ami csirkemell valamilyen zöldséggel.vagy ma pl tejfölös gombás csirkemellet csináltam durum masnitésztával

uzsonnára ettem egy almát

vacsorára egy zsemlét csirkemell sonkával,paprikával.23 órakor ettem egy almát,egy kisebb banánt és egy kisebb narancsot.

azért ettem ilyen későn,mert dolgozok egész éjjel,és ilyenkor kell az energia

negyedik hete eszek így,hat kilót fogytam

2015. jan. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,mit szoktál mozogni/sportolni ? Vagy mozgás nélkül fogsz ennyit. Én szerintem kevesebbet eszek,de nem éhezek. Pl ma valami pékárút ettem(tudom nem kéne) aztán most ettem : zöldséges rántotta 2 tojással,sajtal. Este meg majd csirkemell zöldséggel.
2015. jan. 31. 13:03
 23/28 anonim ***** válasza:

"A pangasius a legszemetebb tápos hal, a csirkét meg 51 nap alatt fölfújják. "


Üdvözöllek a nagyüzemi húgyártásban. Az a hal meg jó, csak olcsó és sok van belőle, de egyáltalán nem szemét.


A másik számolgatósnak mondom, hogy számolgassa csak nyugodtan, ugyanis nem a kilóktól nézünk jól ki. Építse csak le az izomzatát.

[link]

2015. jan. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

nagy a súlyfelesleg,azért fogytam ilyen sokat

hétfőn kezdődik a második hónap,akkor fogok elkezdeni mozogni

egyelőre heti háromszor fél óra szobabicikli,aztán a harmadik héten emelni fogom az adagot.ha jó idő lesz,akkor megint keróval fogok járni mindenfele


kedves 45 százalékos.elég fehérjét eszek,nem bontom le az izmaimat,mert eszek eleget.szükségem van a szénhidrátra is,mert különben nem tudok gondolkozni.inzulin rezisztenciám van egyébként.

2015. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

ja és a pangasius halat nem enném meg,az biztos

amúgy sem vagyok nagy hal evő,de akkor már inkább valami normális hal.ennek még az íze is undorító

2015. jan. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
hal íze van
2015. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Üdvözöllek a nagyüzemi húgyártásban"

Nagyüzemben húggyal szoktatok ártani? :))

Az izomleépítésben nagyon igazad van, de valahogy nincs már kedvem ezredszer is leírni.

2015. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#21, #26

Nem baj ha ezt a képet lenyúlom?

Annyival beszédesebb mint leírni 3-4 mondatban az ilyan kérdezőknek:

"szerintetek dagadt vagyok? 69kg/147cm 13/L"

2015. febr. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!