Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Már jön is vissza a súlyom?

Már jön is vissza a súlyom?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja diétázom, néha becsúsznak napok amikor 3-400 kalóriával többet eszek pl eddig 4 szer fordult elő.

Január 1-től diétázom.

szépen lassan fogytam lefele, hetente fél kiló...aztán jött egy vírusos hasmenés 1 hetet ment a hasam de abból 2 nap nagyon durván le is ment a 2 nap alatt 1 kiló 10 dkg.

Összesen 3 kiló 80 dkg ment le, de már napok óta nem volt székletem mióta elmúlt a hasmenésem.

És azóta visszatértem a diétás étrendemre.

De tegnap becsúszott megint egy + kalóriás nap.

Először a hasmenéses időszakban mértem 61,9-et aztán 61,7 et aztán rá 1 napra már 62, aztán ma reggel már még egy napra rá 62,9-et.

Most meddig fog így emelkedni a súlyom?

Addig míg vissza nem hízom a 65,5 kg-ra vagy csak míg meg nem telik a gyomrom és a beleim?

Hozzátenném tegnap jól bepótoltam de pisiként nem sok távozott.

Kezdek bepánikolni hogy sosem fogok lefogyni.

Mai napon mennyit egyek mit?

Tegnap valószínűleg megdagadt a gyomromban a 2 nagy lángos.

Még most is nagyon beteg vagyok, pár napja nem voltan kinn az utcán sem.



2015. jan. 29. 08:59
 1/1 Andizsuzsi ***** válasza:
A belek drasztikus kiürülése nem fogyás. Az pedig, hogy hetente becsúszik egy csaló nap, 2 nagy lángossal, nem diéta.
2015. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!