Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha minden héten ennyit bicikli...

Ha minden héten ennyit biciklizem, mennyi idő alatt fogok fogyni?

Figyelt kérdés

Minden nap biciklivel fogok suliba menni és hazafele is biciklivel jövök. Az út 14 km, 45-50 perc alatt teszem meg ami azt jelenti, hogy 17-20 km/h sebességgel haladok.


Tehát minden hétköznap kétszer 50 perces biciklizés 20 km/h sebességen milyen ütemben segít fogyni, ha még kevesebbet kalóriát is eszem?


Jelenleg 82 kiló vagyok, 72 akarok lenni. 17/F



2015. febr. 6. 17:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez király!Ha mellé nem eszel szemét kajákat,két hónap:) Sok sikert!
2015. febr. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nekem valahogy 1 év jött ki úgy, hogy naponta 620 kcalt viszek be a szervezetembe és kihagyás nélkül minden nap biciklizek.

Így számoltam:

Egy 50 perces menet 410 kalória, ez kétszer 820 kcal.

Tehát naponta 820 kalóriát égetek. Ha a napi bevitel 620 kcal lesz, akkor minuszban kijön 200 kcal naponta.

Ha egy kiló leégetéséhez -7700 kcal szükséges, akkor az 10 kiló * 7700 kcal = 77 000 kcal.

Kell 77000 kalóriát leadjak, ha naponta 200-at adok le akkor 77000/200 és ez 385 nap.

2015. febr. 6. 17:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Baromság a számolásod! A te estedben 1500 alá nem mennék.


Szerinted a tested alapműködése energiamentes??

2015. febr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézz kicsit utána, hogy a 620kalóriád mennyi ételt is jelent! Semmi energiád nem lesz, nem hogy biciklizni, de állni sem tudsz majd.
2015. febr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha semmit nem csinálsz,akkor is 1600 kalóriát éget a szervezeted.Nem jó a számolásod.

1500 kal alá ne menj!

2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Osynho ***** válasza:
55%
Uhh! Ezt te komolyan is gondoltad? Ezért van ennyi egészségtelen, önmagát tönkretevő fiatal.
2015. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1200-1300 kalóriát éget el az emberi szervezet azzal, hogy pusztán csak van és nem csinál semmit. Tehát erre rájön a kerékpározás, akkor minimum 2000 kalória kell. És akkor még nem számoltuk bele azt, hogy napközben mi mindent csinálsz. Suliban gondolom van tornaóra is (te tudod mennyire laza, vagy kemény)

Mivel fiú vagy, a fogyás mellett azért nem lenne gond gondolom némi izomzat építése is. Kalóriadeficitben pedig az nem fog menni.

Olvass még kicsit utána a dolgoknak, illetve ajánlom nekem, hogy látogass el a calisthenics west hungary című oldalra.

2015. febr. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt a 620 kcalt, hogy kalkuláltad ki??? Az ember szervezet percenként kb. 1 kalóriát éget el, ami egy napra számolva 1440 kalória. Ezért mondják, hogy a 1500 kcalos étkezés a súlytartó. Ha amellett nem sportolsz semmit, akkor nem fogsz se hízni, se fogyni, mert kb. épp annyit eszel, amennyire a testednek szüksége van. Ha 620 kcal-lal éhezteted magad, azzal biztos fogyni fogsz, még akkor is ha nem biciklizel mellé, csakhogy éhezéssel nem egészséges fogyni, a testednek azért szüksége van energiára! Nekem az orvos 1200 kcal-os diétát írt fel fogyáshoz + hetente 5x1 óra intenzív testedzést. Én még így is úgy éreztem, hogy éhezek állandóan és fáradt voltam, mert nem volt semmi energiám, pedig a testedzést nem is tartottam be rendesen. Feleennyi kajával már szerintem rég feldobtam volna a talpam!
2015. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!