Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 150 cm és 47 kiló vagyok, de...

150 cm és 47 kiló vagyok, de a hasamon gyűlik össze a zsírpárnáim nagy része. Elkezdtem egy tudatos diétába, aminek a lényege, hogy max.1000 kalóriát viszek be.1300 kalóriát kéne, akkor nekem ez nem számít koplalásnak?

Figyelt kérdés
Néhány helyen olvastam hogy 500-1000 között koplalás van, de szerintem ezt az is befolyásolja, hogy alapból mennyi kalória szükséges. Normális kajákat eszek, nem kifejezetten kalóriaszegények, de kevesebbet, és kenyeret egyáltalán nem. Már 3 kilót fogytam 2 nap alatt, csak félek, hogy jojó-effektus lesz a vége.
2015. febr. 6. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
150 cm és 47 kg? Hova a fenébe akarsz fogyni??
2015. febr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A súlyod teljesen normális. Neked nem fogynod kéne, hanem formálni az alakodat, amit viszont koplalással (mert ez igenis koplalás!) nem fogsz elérni. Egyél inkább kiegyensúlyozottan, normálisan, és mozogj, tornázz, akár célzottan a hasadra is.
2015. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem diétáznod kell, hanem normális ételeket enni jól elosztva, és rendszeresen sportolni, hogy feszes és izmos legyél.
2015. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Osynho ***** válasza:
Miért a kalóriát számolod? Makrotápanyagokat figyeld! Nagyon nem mindegy miből áll az az 1000 kalória.
2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szintiszoli123 ***** válasza:

#1! Ezt a képet annyiszor linkelték már, hogy szinte közhelynek számít:

[link]

Mégis van, aki szerint a súly meg a magasság meghatározza a testkompozíciót (mindkét csaj ugyanolyan magas).

2015. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van egy határ azért, ami alá nem szabad menni, és egy felső határ, ami fölött már inkább gyanús, hogy nem (csak) izom. De a kérdező ezen belül mozog mondjuk, viszont sokan vannak, akik nagyon az alsó határ alá akarnak menni.
2015. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!