Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Napi 1000 kalória koplalásnak...

Napi 1000 kalória koplalásnak számít egy alacsony és ülőéletmódú lánynak, lassú anyagcserével?

Figyelt kérdés
Az orvoslexikon szerint 1859 Kcal tarom a súlyom.
2015. febr. 13. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1000 kalória MINDENKINEK koplalás!


Ha ott az orvosilexikon előtted, akkor nyilván a kiszámolt alapanyagcsere-értékedet is látod. Ahhoz adj hozzá 200-at minimum, és ott kezdd a diétát.

2015. febr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%
Nem feltétlenül. Nagyban függ attól, hogy mennyit kell fordítani a testhőmérséklet fenntartására. Ha keveset és egyébként is egészséges, alacsony termetű vagy, akkor elegendő is lehet.
2015. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Igen, koplalás. Nyilván túlélsz rajta egy darabig, de teljesen rossz koncepció.
2015. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Nekem pl. nem. Ha én ennél többet eszek, akkor hízok.
2015. febr. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a kalóriákat kell számolgatni, hanem az étel minőségére kell odafigyelni, főleg ha rossz az anyagcseréd. Nagyon sok rost, könnyű ételek, zöldség, gyümölcs stb. Emellett pedig a zsíros, nehéz étel, gyorskaja kizárva, és mirelit és konzerv se legyen lehetőség szerint. Napi kb. 2 liter folyadék, és 5-6 alkalommal kellene enni kis adagokat. És fontos, hogy legyen egy rendszer, amit betartasz, mindennap ugyanakkor egyél.
2015. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
4. válaszoló: aki 1000 kalórián hízik, annál valami nem oké. Akkor szokott ez előfordulni, ha a sok, szervezetre káros diétás módszer (pl. tartósan kevés kalória bevitele) megbolondítja az anyagcserét, az belassul, és már nevetségesen alacsony kalóriabevitellel sem tud fogyni, sőt, hízik az ember. A kórházban a súlyos orvosi eseteket 1200 kalóriás diétán tartják, és már ez is nagyon szélsőséges, gondolhatod hát, hogy az 1000 kalória milyen borzasztó kevés.
2015. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Én itt, Angliában, egy elhízottaknak létrehozott klinikán dolgozom, és bizony van, aki napi 600 kalóriára van fogva!
2015. febr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt elhiszem, ettől függetlenül ez nem egészséges, de nyilván ezért is vannak ilyen klinikán azok az illetők. Ettől függetlenül amit írtam, az helytálló.
2015. febr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!