Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ezeket a termékeket biztos...

Ezeket a termékeket biztos nem ehetem diéta alatt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2015. febr. 23. 20:57
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Dehogynem eheted!

Csak oda kell figyelni a mennyiségre, hogy beleférjen a napi kalóriakeretedbe, meg arra is, hogy ne ezek legyenek a fö táplálékok, amiket fogyasztasz, hanem inkább kivételes alkalmak.

2015. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy milyen diétát tartasz. Minden a normálistól eltérő étkezést, aminek valami célja van, azt diétának hívják. Ha neked valami betegség miatt magas szénhidrát tartalmú diétát kell tartanod akkor nyugodtan eheted. De cukorbetegek, vagy vesebetegek vagy pajzsmirigy betegek stb diétájában ezt nem javaslom.
2015. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pro body kenyer alacsony ch tartalmu dietaba belefer reggelire, en ettem is sokaig de sok benne az olajos mag meg valami szojas szemet is van benne es nem volt tul jo hatassal a boromre
2015. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Ne mondd már, hogy ezek nélkül nem tudsz meglenni !!
2015. febr. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! :) a diétát fogyásra értettem, vagyis inkább sulytartasra. De meg vagyok nélkülük csak mar borzasztóan kívánom,es ezek a leg fogyókúrásabbak.
2015. febr. 23. 21:36
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ehetsz bármit mértékkel. A teljes megvonás lehetetlen, és felesleges is.
2015. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2015. febr. 24. 15:51
 8/9 anonim ***** válasza:

"Minden a normálistól eltérő étkezést, aminek valami célja van, azt diétának hívják"


És milyen a "normális étkezés"??? Ezt definiálhatnád...

2015. febr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ebből a szempontból a normális, vagyis átlagos, az azt jelenti, hogy mindent ehet.

Nincs mit!

2015. febr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!