Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mi történik ha 3 hétig nem...

Mi történik ha 3 hétig nem eszem 1 falat cukrot sem aztán a következő nap egész nap megeszek 1 kiló gumicukrot de semmi mást?

Figyelt kérdés

Kárba fog vészni a 3 heti diétám?

A kalóriabázis szerint 1 kiló gumicukor átlagban 4000 kcl, akkor 1 nap alatt fel tudok hízni fél kilót?

1100-1300 kcl szoktam enni naponta napi 10-30 dkg sárgarépa, 5-10 dkg petrezselyem gyökeret 15-25 dkg ecetes uborkát, 15-25 dkg ecetes paradicsomot,de ezeket az ecetes dolgokat nem eszem minden nap hanem 2-3 naponta és valami köret helyett.

tarka babot, tojást, túrót ,hajdinát, tegnap ettem egyszer 12 dkg főtt tésztát és 112 gramm gomba és csirke hús pörköltet, és sajtos tallért.

Egyébként 5 napja diétázok, nagy cukor függő vagyok mert a diétám előtt nem telt el nap hogy ne ettem volna valamit édesen, tea, kávé, nassolni valók.

Mivel nem tudom megállni hogy a cukros nasikból keveset egyek így inkább egyáltalán nem eszek ilyesmit, csak félek hogy ez nem tart ki sokáig mert aztán képes vagyok megenni egy jó kis adagot egyszerre és félő hogy 3 hétnél tovább nem fogom tudni bírni cukor nélkül.

Most per pillanat már most bűntudatom van hogy belegondolok hogy megáll a fogyás és ismételt hízásba kezdek.

Amíg nem tudtam hogy mik ezek az adatok kcl és hogy kis kevés nápolyi milyen sok kalóriát tartalmaz azóta rettegek.

Gondoltam ha sós dolgokat eszek nasikor akkor nem fogom úgy kívánni de nekem mindegy mit eszek csak valami legyen a számban.

Egyébként nem vagyok túl nagy darab 158 cm és 63 kiló vagyok de elég formátlan és zsíros, főleg 2 szülés után a hasamon, combomon fenekemen főleg megmaradt a zsír.

Tudom elég gyerekes a gondolkodásom, de a sok stresszt, gondot, problémákat mindig valami édességgel finomsággal enyhítettem.

Mivel a fogaim elromlottak a sok cukros terméktől rászoktam arra ami puha és gyorsan lenn van ezért képes vagyok belőle rengeteget enni még akkor is ha nem is vagyok éhes.

Lassan év tizedek óta tartom ezt a súlyt.

Ha sikerül leadnom pár kilót ezzel a sok zöldséges módszerrel egy idő után azt veszem észre hogy elmarad a zöldség evés és csak a lisztes cukros ételeket eszem, sajnos még nincs megszokva hogy minden nap kell sárgarépát fogyasztani.

A családtagjaim vékonyak, férjem, testvére, anyósom.

Én meg ilyen fajta vagyok.

Pedig ők sem esznek minden nap zöldségeket és sok tésztát, sok liszteset nagyon olajosan esznek.

Nem használok cukor helyett semmilyen édesítőszert.

Nem is éri meg mert a többiek mind cukrot használnak és nem szeretek külön készíteni és az íze sem jó, olyan émelygős íze van el szokott maradni a használata aztán meg dobhatom ki.

Mit csináljak hogy ne járjanak ilyen gondolatoka fejemben hogy nem elég a kevés cukor?



2015. márc. 4. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár nem eszek meg 1 kiló gumicukrot, de kb. semmi cukrot se eszek, néha rámjön ilyen 2-3 kakaós csiga. Nah ilyenkor rendesen felpörgök a cukortól, majd rosszul vagyok, ilyen nyomi leszek.
2015. márc. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
SZia, ha 1 kb-ot eszel tönkre meghy az addigi eredmény. Nem ilyen fajta vagy, hanem továbbra is helytelenül táplálkozol. A diéta nem azt jelenti, hoigy soha többet az életben 1 évben 1-szer sem eszünk szénhifrátot, a szervezetnek midnenre szüksége van, de mértékkel. Ha már édességre végysz, ne 1 kb gumicukrot egyél meg, hanem max 2 kocka étcsokit. Igyál sok vizet, mert sokszor valószínűleg a szomjúságot is kajába fojtod. Ha napi 3 l vizet megiszol, kevesebbet fogsz enni. néha egyél barna kenyeret, a színezékes mesterséges édesítőket, főleg a gumicukrot felejtsd el, abban csak méreganyag van, semmi hasznos nincs a szervezet számára. Kb akkor leszel jó súlyban, ha nem leszel több 53 kg-nál. Formás meg a mozgástól leszel. Ha aerobic boxot választasz garantált a fogyás és izmaid is lesznek.
2015. márc. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!