Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 1600-1800 kalórás étrendet...

1600-1800 kalórás étrendet olcsó alapanyogoból össze állítanátok nekem kérlek?

Figyelt kérdés

Minden falat ami lecsúszik a torkom az hitelbe megy, mert munka helyett tanulok. Az elmúlt egy évben eléggé meghíztam, 80kg a 172 cm-hez. Súlyos asztmám végett nem tudok sem ugrabugri aerobikokat csinálni, sem futni, naponta fél-egy órát szobakerékpározom és egy órát sétálok. De az étrendemet be kellene állítani, de hiába próbálom egyedül nem megy ehhez kellene segítség. Amiket eddig ettem mert olcsó: héjában sült krumpli, zöldségleves, főtt barnarizs, perec teljeskiörlésű lisztből. Ilyen és ezekhez hasonlóan olcsó élelmiszerekből szeretném ha segítenétek összeállítani a napi 1600-1800 kalóriás étrendet. A monotonitást és az édességmegvonást jól tűrüm!

Köszönöm!

Ui: ha valami butaságot írtam kérlek ne bántsatok, nem szeretnék rossz indulatú választ kapni



2015. márc. 7. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Okosabb lenne, ha bejelentkeznél a kalóriabázis.hu-ra.

Ott be tudod írni, hogy mit eszel és a rendszer kiszámolja neked a kalóriát - nem kell semmi különleges élelmiszert fogyasztani, viszont látod, hogy hol állsz. Van, aki minimálbérböl él, és ebböl lakbért is fizet - szóval tényleg kevés pénzböl jön ki, mégis tartani tudja a keretet.

Ezenkivül az ottani fórumon kapsz tippeket sportra is, van másik asztmás beteg is. MEg egyébként is segítenek a fogyásban, tippeket kapsz, hogy hogyan ne legyél éhes, stb.

2015. márc. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Óh köszi!!! pont erre az oldalra volt szükségem <3

:) tök jó

2015. márc. 7. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert!
2015. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Vegyél mexikói zöldségkeveréket.400ft egy kiló,3 napra elég.Tíz tojás is kb annyiba kerül,reggelire 3 főtt tojást megeszel.A zabpehely 200ft.A csirkemell 950.

Én sokkal olcsóbban kijövök mióta fogyózom.

2015. márc. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!