Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ha ma csak rossz kajákat...

Ha ma csak rossz kajákat ettem, de kalóriakereten belül, akkor is fogyok?

Figyelt kérdés

Ma rengeteget kellett tanulnom, ennyiből állt a mai napom:

Ebéd 3db közepes rántott hús

Uzsonna 1 csomag pufirizs

Vacsora egy tábla tejcsoki


Kaloriabazis szerint ez 1437 kalória. Én 1500 kcalal fogyok általában, rendes diétával természetesen.


Úgy álltam neki a napnak, hogy ma nem fogok odafigyelni a dolgokra, hanem első a tanulás, de ha már pont ennyi kalóriára jött ki akkor lehet hogy nincs is veszve a dolog? Egyébként a szükséges fehérjebevitelt is meghaladtam, a szénhidrátot és zsírt nem. És igen tisztában vagyok miből áll a helyes diéta, általában nem így eszek de ez a nap így sikerült.


2015. márc. 15. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Így is fogyni fogsz, azt meg hogy ez mennyire egészségtelen nem írom le, mert látom hogy tudod. :) Főleg ha nem rendszeres, akkor nem lesz bajod sem tőle.
2015. márc. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Ebben az egyetlen rossz kaja a tábla tejcsoki.
2015. márc. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt hivjak amerikaban Flexible dieting-nak.

Semmit mas nem szamit csak az hogy a macro-kon belul maradj.


Tehat szamold ki a macro-idat (Szenhidrat, feherje, zsir)

Es utana pedig figyelj ra hogy ne szegd meg oket.

Ha ez sikerul, akkor akar naponta ehetsz egy fel tabla csokit.... emelett persze az etrended 70 szazaleka alljon normalis, minosegi etelekbol.

2015. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
A lényeg a kalóriaminusz, de számíthat a CH beviteli időpontja is (inzulinérzékenység) és a hormonális háttér (inzulinszint padlón tartása is). Hogy mennyire, azt majd a tested eldönti.
2015. márc. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!