Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Belefért mára ennyi nasi?

Belefért mára ennyi nasi?

Figyelt kérdés

Mozgásom: 9-13:30ig felmostam szinte megallas nelkül, delután 2 óra biciklizés, közepes tempóban, néha kisebb emelkedőkkel.


Kaja:

Reggeli:

2db teljes kiőrlésű császár zsemle,sonka,paprika

Tízórai: na itt a bibi-> 1db fahéjas-meggyes crosissant (auchanos), 1db kinder pingvin

Ebéd:

Natúr csirkemell ,1 közepes szelet, rizibizivel,szintén kisebb adag

Bicaj után:

4 tojásból rántotta, lila hagyma,paprika,paradicsom,1db házi teljes kiőrlésű zsemle (kb 60g)


Kb.2liter vizet ittam eddig és egy hellt.

Tudom,kéne még egy kis fehérje, de nincs már itthon túró, azt szoktam este.


Milyen volt a napom?


2015. márc. 22. 18:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
50%

3 zsemle, 1 croissan és egy rántotta 4 tojásból, sejtésem szerint zsiradékkal. A hellt már nem is kommentálom.

Ezt hízó vagy fogyókúrának szántad?

2015. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jah bocs, kihagytam a kinder pinguit. Bár anélkül is el van tolva ez a "diéta" vagy mi.
2015. márc. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Mert szerinted munkába mit vigyek zsemle helyett? Teljes kiőrlésű volt mind.

A croissant az jó hízlaló igen.

A rántottával meg mi a baj? Tojásban van fehérje, valahogy kell bevinnem a szervetembe azt is,mivel a csirke meg a túró elfogyott és semmi nincs ma nyitva,hála az új szabálynak.

2015. márc. 22. 18:34
 4/18 anonim ***** válasza:

HagJuk már a rinyálást a vasárnapi nyitvatartás miatt.... 😃 mintha 6 nap alatt nem lehetne bevásárolni.... Na mindegy.

A tojásrántottával nincs gond. Én is eszem. 2 tojásból, cottage sajttal. #lényeg1: tészta nélkül. #lényeg2: reggelire.

A hobbi testépítő bátyám eszik 4 tojásból rántottát 😃 de ő sem vacsorára, hanem reggel.

Ha a célod a fogyás, akkor a crossaint meg a kinderpé nem fél bele, lkalmankémt sem. Mert előbb-utóbb abbahagyod.

Amin még változtatnák: pont ebédre kéne többet enni. A csirkemell mellé nm ribizlit, hanem egy kiadós salátát ettem volna (ami nem azt jelenti, hogy nayakon ö töm fél litr izével, hanem hogy van benne mindenfél zöldség, esetleg egy kis sajt is). A ribizli tök jó, mehetett volna uzsonnára.

És hogy munkahelyen mit gyél? Egyszerű. Készítsz otthon natúr joghurtból, gyümölcsből, esetleg egy kis proteinporból isteni desszertet. Ha ráadásként nyakon öntöd egy kis cukormentes kakaóporból és pici tejből készült csokiöntettel, az maga Menyország.

Plusz saláta mehet minden mennyiségben. Tonhallal, csirkével, tofufal... Amivel karod.

Én is reggeltől estig dolgozom, de kibírom szénhidrát nélkül. Hajrá:)

2015. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

5kor a rántottát nem nevezném vacsorának.

Csirke,mint mondtam,ennyi volt itthon,ez az egy szelet,a többit teg ap megettem/tük már.

Nem isteni desszertet akarok enni munkában, főleg nem gyümölcsből meg joghurtból meg kakaóporból,semmivel sem jobb,mint az én két teljes kiőrlésű zsemlem, és abban is van bőven ch,amit te mondtál, hogy egyek. :)

De látom profival van dolgom,annyit nem tudsz,hogy a gyümölcs sem ajánlott diéta alatt,meg a joghurt,no de mindegy.

Akkor te fogyj ezekkel,én a napi 2 teljes kiőrlésű zsemlemről nem mondok le azért, hogy ehezzek a gyümölcsökkel,ami tele van cukorral.

A kérdésem meg nem az volt,hogy teljes kiőrlésű pekarut ehetek-e,hanem hogy nagy bűnt követtem -e el a croissanttal meg a kinder p.-vel,azt figyelembe véve hogy hajnal óta talpon voltam és mozogtam.

Nyilván nem minden nap eszek croissant meg édességet,sőt rántottát sem.

2015. márc. 22. 19:20
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerinted itt mégis kit érdekel, hogy te akkora maradsz, mint egy bálna? Mert ennyi kajával egy dekát nem fogsz hízni az hótziher, és nem (csak) a croissant miatt, hanem mert ez rengeteg kcal összességében. A tojás nagyon jó, na de 4, ráadásul ehhez még egy zsemle?

Nyugtathatod a lelkiismeretedet azzal, hogy egészséges kajákat eszel, de fogyás szempontjából majdnem mindegy, hogy teljes kiőrlésű vagy nem az a zsemle, a lényeg a kalóriadeficit. Hiába egészséges amit eszel, ha a mennyiség sok, akkor nem fogsz tőle fogyni, end of story.

2015. márc. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval sem mondtam,hogy akkora vagyok,mint egy bálna, de kösz a feltételezést :D
2015. márc. 22. 19:45
 8/18 anonim ***** válasza:
A többiek túl szigorúak...szerintem ez az étrend nem volt több 1700-1800 kalóriánál úgy körübelül számolva.Na de fogyókúra alatt azért optimális 1500-at enni,azt nem nagyon túllépni.Szóval nem volt a legjobb,de azèrt annyira nem is szörnyű.Én ma 14 kocka tejcsokit ettem,viszont belefért a keretembe.
2015. márc. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

1500-at szoktam tartani, most több lett,de nem hiszem,hogy ez az 1 nap akkora probléma lenne, a bicajjal simán elégettem azt a + 500-at,többet is,na mindegy, igazábol nem is érdekel már, a mozgást úgy látszik nem is làttàk.


Mindegy,maradok akkor "bálna" ami allitolag vagyok.

2015. márc. 22. 19:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Búza zsemle?


Szerintem simán belefér, de csak neked csak ma :)

2015. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!