Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Heti 6 nap alatt mondjuk...

Heti 6 nap alatt mondjuk -1000 kcal összesen, heti 1 nap "bűnözés"-sel vissza lehet hízni? úgy értem nem lesz hatásos a diéta?

Figyelt kérdés

Ha hétfőtől szombatig elégetek kb.1000 kcal-t (természetesen fogyáshoz értem, tehát többet égetek el, mint amennyit beviszek), és mondjuk vasárnap (1 napot a hétből) "bűnöznék", és ilyenkor nyilván többet vinnék be, mint amennyit elégetek, megkockáztatom, többet, mint a heti elégetett kalória, akkor visszahízom azt, amit egész héten leadtam?Csak olyan furcsa ez az egész, mert nem hinném, hogy amit 6 napig leadok, azt 1 nap alatt vissza is szedem......és akkor nem ér semmit a diéta (?) :/

(Napi 5x étkezem, kaloriabazis.hu szerint diétázom, és odafigyelek a zsírra, ch-ra és fehéréjére is, napi 1400 kcal a keretem)



2015. márc. 27. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:
amúgy szerinted a többi kérdésnél csak poénból írogatják, hogy koplalással nem érdemes fogyni?
2015. márc. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki koplal? Napi 1400 kcalt viszek be. Igazán hasznos a válaszod, köszi. Kérdésre kérdés.
2015. márc. 27. 17:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szeded vissza.

Én már többször csináltam ezt, és sosem gyarapodott a súlyom, mivel a bűnözés utáni nap folytattam a diétát tovább

2015. márc. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! 😊
2015. márc. 28. 10:52
 5/9 anonim válasza:
1400kaloria az nagyon keves egy nap,igy egy ido utan tonkreteszed magad.
2015. márc. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az én szervezetem egy nap kb. 1700 kcal-t éget el. (BMR-em 1400 kcal). Szerintem a napi -300 kcal nem sok. Nem éri el a heti 0,5 kg fogást sem. Szerintem pont ideális. Ha pedig elérem a kívánt testsúlyt, akkor majd pont annyit fogok bevinni, mint amennyit elégetek. Természetesen ha sportolok vagy edzem, többet viszek be annyival, mint amennyivel többet égetek el a mozgás alkalmával.
2015. márc. 30. 14:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog, hogy annyit égetne el, a normális anyagcsere 2000 kalóriánál kezdőik
2015. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mert több, független oldalon is kiszámoltam a BMR-em, és mindenhol hellyel-közzel ugyanazt írták (1400), csak tizedes jegy eltérések voltak. Meg kellett adni a nemet, kort, magasságot, és hogy hány kg vagyok.

Egyébként meg ülőmunkát végzek, szóval túl sok energiafelhasználásom nincs :D :D

De lehet igazad van, nem tudom akkor :/

2015. márc. 30. 14:38
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs igaza, csak okoskodik... Az 1400 az OK, csinálj csalonapot, de mertekkel... :)
2015. nov. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!