Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Sok levestől lehet hízni?

Sok levestől lehet hízni?

Figyelt kérdés
Este bekajáltam zöldséglevesből elég rendesen feszít is a hasam. Kalóriában nem hinném hogy sok lett volna, de szimpla főtt zöldségektől is lehet hízni? (brokkoli, répa, gomba karalábé, zeller) A zöldségekben található rost így is kifejti hatását, vagy szétfőnek ilyenkor?

2015. márc. 27. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha leves után mást is eszel, akkor igen. A leves hátránya, hogy kitágítja a gyomrot, ráadásul ami benne van, abból kifő a vitaminok nagy része. A zöldségektől ami benne van nem fogsz hízni, minimális rosttartalom marad. Sőt, állítólag a sárgarépa főve jobban emészthető, mert nyersen annyira kemények a rostjai. Tehát a lényeg, hogy leves után mást már ne egyél (fehérje, tészta, palacsinta egyéb).
2015. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sok levestől pisilni lehet. Zöldséglevestől nem fogsz hízni. Főtt zöldségektől sem nagyon hinném.
2015. márc. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Zöldségektől sosem fog elhízni valaki. Össze lettek keverve a cukros-lisztes ételekkel.
2015. márc. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes vagy annyit bezabálni belőle, hogy feleslegben bevitt tápanyagok legyenek, akkor igen, hízhatsz. Ehhez viszont nagy kitartás kell.


A víz miatt feszíti annyira a hasad, biztosíts magadnak a szabad utat a mellékhelyiségig.:)


Répának kifejezetten jót tesz a főzés, több tápanyagot lehet felvenni belőle, egy tanulmányban olvastam, de csak ezt az egy zöldséget jegyeztem meg belőle.

2015. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

51%-os hasznos válasz.. a kövér emberek 49%-a a zöldségektől hízott el, true story ( '_')


Egyébként gratulálok a pontozóknak, tényleg növelni kellene a kerítés magasságán :D

2015. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Én felpontoztam mindenkit :)
2015. márc. 28. 13:28
 7/7 SugarCat ***** válasza:
Attól függ milyen levest eszel.Nyilván ha tészta,rántás,tejtermék is található benne akkor valóban nem egy alacsony kalóriájú menü,de sima zöldséglevest vagy húslevest amely nem tartalmaz sok zsírt és olajat nyugodtan lehet enni.
2015. máj. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!