Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ennyi bevitt kalóriával és...

Ennyi bevitt kalóriával és napi 20 perc edzéssel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Napi olyan 800-1000 kalóriányi kaját eszem... de mindig jóllakom... Csirke sali hal ilyenek. Mellette naponta 15 percet mozgok(kardio,erősítés) és sétálok is sokat.

Ezzel lehet viszonylag gyorsan hatékonyan fogyni?


2015. ápr. 15. 00:09
 1/8 anonim válasza:
A 15 perc mozgás nem valami sok, de jobb mint a semmi. Fél óra kardió és 1200-1300 kalória nem megoldható? Úgy hatásosabb lenne.
2015. ápr. 15. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, hogy néha 1-1 hörcsögnek, időnként 1-1 embernek elég 800-1000 kcal,


de úgy általánosságban ilyen mennyiségű étellel bárki fogyni fog, persze. Még mozgás nélkül is. Főleg ha hús meg zöldség.


Még lenne egy olyan kitétel, hogy ha valaki tömény lisztet, cukrot eszik 1000 kcal-ban, akkor az úgy módosítja a hormonrendszerét hogy akár még súlyt is tarthat mert sok inzulinnal zsírt raktároz.. vagy közben esetleg izomzatot bont ÉS zsírt raktároz... na ha eszel húst és zöldséget (hasznos tápanyagokat viszel be) akkor a legkevésbé valószínű.


Szimplán ha túlságosan éhezel ilyen kevés energiabevitel mellett, akkor kellene stimuláció az izmoknak rendesen, hogy ne tűnjenek szükségtelennek. De nagyobb izomterheléssel pedig növekszik a kalóriaigény.. keveset enni nem egyszerű.

2015. ápr. 15. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15-20 perc edzés, intenzív mozgás igencsak kevés. Ha van hőszigetelő zsírpárna, akkor a testhőmérséklet fenntartásához nagyon kevés kalóriát kell elégetni.
2015. ápr. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

15-20 perc sajnos kevés, ráadásul a mindennapos edzés megterhelő lehet. Inkább minden második nap, legalább 30-60 percet tornázz, vagy fuss, egyebek.

800-1000 kalória egy egérnek elég, embernek sajnos kórosan kevés, még úgy is, hogy csak hal, sali, ilyenek. Nem tudom, hány kiló lehetsz ill. milyen magas vagy, de az 1200 kalóriát azért be kéne vinni egy nap, főleg mozgás mellett! Azért sem jó az ilyen kevés bevitt kalória, mert persze, fogyni fogsz, elég rendesen, de félő, hogy ha elkezdesz kicsit többet enni, vissza is megy rád pár plusz kiló. Szerintem inkább állj rá napi minimum 1200-1300 kalóriára és tartsd magad hozzá.

2015. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyenlőre a 15-20 perc a mozgás mert meg nem vagyok olyan erőnléti állapotban hogy többet tudjak. Egyébként 165 centi vagyok és ehhez 90 kiló. Tudom hogy nagyon sok ezért akarok tenni ellene. Az 1200 kalória nekem sok. Próbáltam hogy annyit eszem fehérjéből meg zöldségből meg gyümölcsből de sok volt. Napi 800-1000 bőven elég nem vagyok éhes nem éhezem... És így gondolom gyorsabb is a fogyás.
2015. ápr. 15. 14:12
 6/8 anonim válasza:

Egy tábla csoki 400-500 kalória, amit kb. fél óra futással lehet ledolgozni(tudásom szerint). 15-20 prec 800-1000 kalóriával szemben semmit sem ér.

Egyél negatív kalóriás ételeket.

2015. ápr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy negatív kalóriás étel, maximum gyógyszer ami fokozza az anyagcserét.


Mozgásnak javaslom a FOCUS T25-t, minden napra van 25 perces torna.

2015. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az utsónak:olvass utána!
2015. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!