Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Milyen volt ez mára szerintetek?

Milyen volt ez mára szerintetek?

Figyelt kérdés

Leginkább a sokszor eszek de keveset elvet gyakorlom :D


-reggeli: 40 g hajdinakenyér, 100 g nyers karfiol (6 g majonézzel), 160 g kiwi

-tízórai: 6 szem friss datolya (70 g)

-ebéd:80 g sárgaborsófőzelék (csak főtt sárgaborsó és hagyma), 50 g rántott karfiol, 25 g rántott sajt (mindkettő tepsiben olaj nélkül)

-nasi: 40 g házi csoki kókuszzsírból, xillitből és kakaóporból

-vacsi: egy kevés csirkemellsonkát és paradicsomot fogom majd enni :)



Ez így összesen 1350 kalória körül lesz, szerintem értékes tápanyagok nagyrészt, de valahogy ezt így visszaolvasva nem egy diétás étrendnek tűnik :D (nem nagyon akarok már fogyni, csak tartani a súlyomat)


Mi a véleményetek? :)


(21 éves vagyok, a BMRem 1300 kalória kb)



2015. ápr. 26. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Értékesek, de szerintem nagyon nem jók.

Mármint a reggeli karfiol és kiwi, kenyérrel, elég bizarr.

Reggelinek jó lenne a kenyér, hozzá 2 főtt tojás és zöldség.

Tízórainak a cukros datolya helyett egyél egy almát.

Ebédre sárgaborsó főzelék és sült hús mellé-sárgaborsót karfiollal egybe enni még nem is hallottam.

Nsinak egyél pár szem diót inkább.

Vacsora az jó lenne, de ugye felvágott szerintem értéktelen, vagy süss ki húst/tojást és hozzá egyél paradicsomot vagy egyél egy kis túrót.

2015. ápr. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1: Sokak esznek ilyesmi ebédet szerintem, főzelék és feltét, csak éppen a feltét nem hús :) Nincs vele semmi baj.


Súlytartáshoz 1350 kcal? Fogyáskor nem ennék ilyen picurit, de hát nem vagyunk egyformák.

Nekem a túl pici adagoktól eltekintve egész rendesnek tűnik a napod (bár nem tudom, mennyi a fehérje, esélyes, hogy kevés, nem számolom ki), ennyi kalóriával nemigen hízhatsz s jobbára rendes ételek ezek, sok zöldség meg minden. 6 datolyába én tuti nem kötök bele, finom lehetett :)

Nyers karfiol majonézzel, ezt ki kéne próbálnom, bár majonézt nem szoktam enni. A nyers zöldségételek a barátaim, ha nem akarok sok kalóriát bevinni, de egyébként is.

2015. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem vagy éhes?? Elég kevés kalóriát vittél be... Amúgy sztem jókat ettél ma. A főzelékből még ehettél volna, amúgy keveslem zöldségeket. Egy kis zöldség, gyümi, vagy joghurt, belefért volna még, de nem rossz. :)
2015. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!