Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » A koplalásnál így is vissza...

A koplalásnál így is vissza lehet hízni mindent?

Figyelt kérdés
Ha fogyok koplalással 50 kg-mot, és elkezdek nagyon lassan, fokozatosan normálisan enni, mennyi jöhet vissza?
2015. ápr. 27. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Ha normálisan eszel, akkor akár tarthatod is a tömeged.

Azon gondolkodj, hogy amit eddig normálisnak tartottál, az nem túl sok-e, vagy esetleg nem megfelelő.

Aztán van-é pajzsmirigy problémád, vagy valami egyéb?

2015. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
plasztikai műtét árakat megnézted már? drága ám a felesleges, megnyúlt bőr eltávolítása...
2015. ápr. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sok, nem hallottál még a jojó effektusról?

Nem szabad koplalással fogyni, csak lassan, inkább ajánlott a kalória lassú csökkentése, napi ötszöri étkezés, és mindennapi mozgás, lassú fogyás.

2015. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha koplalással fogysz ekkora súlyt,akkor tönkreteszed a szervezetedet, első sorban az anyagcserédet. Ezután ha a megkínzott szerveid végre tápanyaghoz jutnak majd, előfordulhat,hogy elkezdik raktározni, így még inkább hajlamos leszel majd a hízásra,mint jelenleg. Arról,hogy hogy fog kinézni a bőröd,hajad, jobb nem is beszélni. Rengeteg zöldség,gyümölcs, sovány hús, sok mozgás, ezzel talán lassabban,de tartósabb eredményt érhetsz el.
2015. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Erre csak akkor fogsz kielégítő választ kapni, amikor kipróbáltad. Addig csak találgatni lehet.
2015. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Épp elég kockázatos a töredékét lekoplalni, de Neked nagy a fölösleged. Félévig akarsz koplalni?! Az már azért okozhat maradandó károsodásokat szerintem s hogyan élsz addig, szerinted bírni fogod? S mi a lótúrónak, ekkora feleslegből a legtöbb esetben nagyon könnyű fogyni... Még ha az utolsó makacs 8 kiló lenne, félig-meddig megérteném, de így?
2015. ápr. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A fele rövid időn belül, még akkor is, ha a szükségesnél jóval kevesebbet viszel be utána. Ugyanis a szervezeted emlékezni fog, hogy koplaltatva volt, és amint van miből, azonnal tartalékol.


Emellett nagyon csúnya lesz a tested, egyrészt mert a bőröd nem tudja majd követni a fogyás ütemét, másrészt meg rengeteg izmot fogsz veszíteni, hiszen a szervezet zsírból nem tudja a szükséges fehérjét fedezni, ezért elkezdi az izmokat bontani, a formádat pedig az izmok adják meg.

2015. ápr. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Andizsuzsi ***** válasza:
Vagy a másik lehetséges varáció, hogy nem fogod visszahízni, sőt ágyáltalán nem fogsz hízni, nem fogod tudni a tápanyagokat hsznosítani. Van az a pont, ahonnan nem lehet visszafordulni.
2015. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is így akartam, de nem jött össze. 20-at fogytam, 40-et híztam, striás lettem. De azért nyugodtan próbáld ki! :D
2015. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!