Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Lányok! Ti mennyi kcalt...

Lányok! Ti mennyi kcalt fogyasztotok egy nap kb. ha diétáztok?

Figyelt kérdés
Gyors diéta érdekelne! Nem pedig havonta 1 kg - ami teljes mértékben egészséges. És mennyi kcal-t esztek, ha tartani akarjátok a súlyotokat? Magasságot is írjatok köszii! Én most 1300 kcalra áltam rá, de kivi lennék rátok is.

2015. máj. 26. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
alapanyegcserém-500 kcal
2015. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén alapanyagcsere,csak nálam -600 kcal.
2015. máj. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyorsat még nem tartottam, többnyire megpróbálok 1600 kcal körül enni, ezzel azért rendesen tudnék fogyni, aztán vagy sikerül, vagy nem.

Ha tartani akarom a súlyom, akkor annyit eszem, amennyit akarok. Nagyon nehezen tudnék hízni. Az tuti, hogy amikor 2100 kcal átlagom volt 2 hétig, akkor tartottam a súlyom. Ennél azért tudok többet enni egy nap, de a következőn automatikusan nem kívánok sokat, így kiegyensúlyozódik a dolog. Rendes ételekből átlagosan 2000 kcal minden szempontból elég számomra egy napra, így optimistán nézek a súlytartás elébe, csak egyszer fogyjak le.


163/62-64 most, előző nap evészete és a glikogénraktárak állapotától függően. Valamicskét mozgok, de nem sokat, főleg sétálok.


Bár írtam, hogy gyors, extrém kalóriadeficites időszakokat nem szoktam tartani, ma elkezdtem egy speciális fajtát, ami koplalós és kiegyensúlyozatlan, épp emiatt csak pár napra szól, nekem talán addig sem. Természetesen nem a fogyás vele a fő célom, pár nap alatt mit sem érnék vele. 1000 kcal naponta, de laktató összetételben s trükkjeim is vannak, most vágtam be 2 kávépudingot, ami 100 kcal volt. Nem ez a normális étkezés, de ez nem is normális diéta, s miért ne egyem, ami belefér az egészen szigorú szabályokba?

2015. máj. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Olyankor 1100 kcal-t eszek naponta

17L

2015. máj. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1500 korul
2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én jelenleg 1200 körül, de gondolkodom, hogy emelem 1300 -ra, mert elég kevéskének tűnik... 149 cm vagyok és 97 kg épp..
2015. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!