Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Mennyi idő alatt ürülnek ki...

Mennyi idő alatt ürülnek ki az ember glikogén raktárai ha nulla ch-s diétán van?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, mert kíváncsi vagyok rá de akárhogy keresem neten nem találok leírást erről, mert ugy csinálnám a diétámat hogy egy ideig csak minimális ch után 1 töltős napot, vagy meg ingadoztatni 1ik nap magasabb másiknap alacsony ch nap.

Értelmes válaszokat szeretnék kérni :) köszi előre is! :)



2015. máj. 29. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Nulla ch-t nem tudsz fogyasztani, mert az lehetetlen.
2015. máj. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
testalkattol fuggoen 1-3 nap.
2015. máj. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi skacok :) első hát ugy gondoltam tudod hogy nagyon minimális csak.
2015. máj. 29. 20:12
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt képtelenség pontosan megmondani, mivel a glikogéntárolási képesség edzettségtől, testsúlytól stb. függően jelentősen eltérhet, és a szénhidrát- meg a zsírégetés aránya is más attól függően, hogy mit csinálsz nap közben, mennyire vagy aktív. Valszeg jobban jársz, ha figyeled magad, és ha más bajod nincsen, amikor viszonylag hirtelen elgyengülsz, szédülsz, állati fáradt leszel, akkor fogytak ki a glikogénkészleteid.
2015. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Max. néhány nap alatt mindenképpen meg kell lennie (várhatóan gyorsabb, de vannak egyéni különbségek), de ha megfelelően edzel, akkor egypár óra is elég.

Mire jó az egy nap ilyen egy nap más? Jó, nekem semmire, de Neked? Nem érzed jól magad, ha folyton lent van vagy más okod van rá? Illetve miért zerocarb, ha nem életmód? Túl kíváncsi vagyok? :)

2015. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4: Nem mindenki lesz gyenge, ha kifogy a glikogén. Én akkor leszek gyenge, ha túl kicsi a kalóriabevitel, a glikogénraktáraim merülhetnek, ahogy nekik tetszik, bár az tény, hogy komoly fizikai munkát vagy edzést nem sűrűn csinálok.
2015. máj. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os, az nem meglepő, hogy ha folyamatosan tolod kajából az utánpótlást, akkor észre sem veszed, ha kimerülnek a glikogénraktáraid. Ezzel kb. mindenki így van.
2015. máj. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Úgy tudom, nem mindenki bírja a szénhidrátszegény étkezést, viszont engem nem lep meg semmi, Te írtad, hogy úgy veszi észre az ember, hogy elgyengül. Erre írtam, hogy nem mindenki gyengül el.
2015. máj. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
A szervezetünk termel cukrot és képez glikogénraktárakat. Tehát normális körülmények mellett nem ürülnek ki, csak csökken a mennyiségük testedzéskor, aztán visszatöltődnek. Akkor is, ha nem eszünk szénhidrátot, csak akkor valószínűleg kevésbé. A lowcarb diéták mellett is vannak glikogénraktárak.
2015. máj. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!