Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » 10 kg fél év alatt kcalszámlál...

10 kg fél év alatt kcalszámlálással reális?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy napi 1500-1600 kcal mellett egy kis futás+súlyzós edzés. Vagy ez nem reális. Nincs rajtam sok felesleg, de van egy kis úszógumim, meg hasam, és eléggé combos vagyok. Most vagyok 73kg, de nem vagyok túl izmos, ezért inkább leadnék belőle kicsit. 176cm vagyok.

Mit gondoltok?



2015. aug. 3. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy jó és reális célkitűzés. Nagyon ritka itt a Gyakoriban :D

Szerintem ezt meg is tudod csinálni, havonta nem egészen két kilót akarsz leadni, ez tartható megfelelő diétával és mozgással simán.

2015. aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen reális! Az időkorlát is és a megcélzott kiló is ideálisnak tűnik a magasságodhoz.

Kitartás! A végén biztosan nagyon lassan megy majd a változás, mivel azért olyan sok felesleg nincs rajtad.

De akkor már ne is kilókat nézd szigorúan, hanem, hogy milyen lett az alakod, mennyire feszes, formás. Szóval a tükör többet ér, mint a mérleg :)

2015. aug. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Végre egy normális célkitűzés! :)

Valamelyik nap valaki egy hét alatt akart 10 kilót leadni...

Ha kitartó vagy mindenképp sikerülni fog így, sok sikert kívánok hozzá! :)

2015. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2015. aug. 3. 14:03
 5/5 anonim ***** válasza:
En majus 12.-e ota szamolom a kaloriakat, es ez alatt a nem egeszen 3 honap alatt 5 es fel kilot fogytam. Bevallom, neha tullepem a keretet, es idonkent nassolok is, szoval ennel jobb eredmenyt is elerhettem volna ennyi ido alatt, de en ugy vagyok vele, hogy inkabb menjen lassan es fokozatosan, kinok nelkul. Szoval a te celkituzesed maximalisan teljesitheto szerintem. Sok sikert! :)
2015. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!