Kezdőoldal » Fogyókúrák » Kalóriaszámlálás » Ettől elhízhatok? ://

Ettől elhízhatok? ://

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 db császár zsemle,másfél tojás olívaolajban

Ebéd: ebéd előtt 1 alma,2dl mentás citromkrémleves,2 szelet fetás csirkemell 300g rizibizi

Aztán bűnöztem..:fél v negyed zacskó győri Mini zab falatok,1csomag m&m-s szerű bogyó,2db kokuszgolyo..Ez nagyon rossz volt? Híztam ma?:( Nem eszem sokszor csokit ha eszek is akkor is 1 kockát csak.


2015. szept. 1. 19:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És kit érdekel, ha híztál, vagy nem? Szerintem nem! Jól esett? Jól esett. Akkor meg mi a gond??

Úgy is lemozgod, feltéve, ha szoktál mozogni!

2015. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen híztál ma, mert a bevitt kaja súlya növelte a tömegedet. Holnap reggel wc után pedig fogyni fogsz.
2015. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Igaza van az elsőnek, ha jól esett mit izgulsz rajta, edd meg amit megkívánsz és ne görcsölj rá..:)
2015. szept. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked aztán van étvágyad, ilyen melegben ilyeneket és ennyit enni.. :) de ne aggódj, ennyitől nem fogsz elhízni, egészségedre!
2015. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én legalább kétszer ennyit eszek egy nap és nem hízok...

az is számít, hogy mennyit mozogsz

2015. szept. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap ezt eszed akkor hízol, ha csak havi 1x akkor belefér.
2015. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudod mit jelent az a szó, hogy "elhízás"?
2015. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tudhatom, mennyi a kalóriaigényed, én a duplájától sem híznék mozgás nélkül sem, egyrészt mert ilyen a szervezetem, másrészt mert ha sokat eszem, másnap automatikusan kevesebbet kívánok... Nem is logikus számomra, hogy ha nem számol az ember, akkor hipphopp elhízik, mert a teste nem képes jelezni, hogy mennyi elég...


Egyetlen napon ne görcsölj, én se szoktam. Elég nehéz az élet anélkül is, hogy feleslegesen problémákat generáljak magamnak. Ha majd hízom, észreveszem és visszafordítom, most addig minek parázzak? :D Megpróbálok normálisan enni, annyi.

2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap kivételesen kihagytam a futást mert be kellett kötni a lábam de amúgy napi 6-7 km-t szoktam futni minden nap:)
2015. szept. 2. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!